» Гордимося нашими захисниками
Інформація до новини
  • Переглядів: 858
  • Автор: admin
  • Дата: 21-11-2016, 08:59
21-11-2016, 08:59

Гордимося нашими захисниками

Сьогодні багато патріотів нашої держави знаходяться на сході країни, на передовій, захищаючи свободу, незалежність та територіальну цілісність України.

З метою виховання в учнів патріотизму, шанобливого ставлення до рідної країни, гордості за наших захисників 11 листопада у Бахмацькій ЗОШ І­ІІІ ст.№5 за ініціативи працівників районного історичного музею було організувано зустріч старшокласників з воїнами, які брали участь у АТО. Цього разу до нас завітали голова Бахмацької районної спілки учасників АТО Володимир Брюховецький та колишній учень нашої школи, боєць 4­ї роти «Січ» полку «Київ» Артем Ільченко.

Зустріч була довгоочікуваною, хвилюючою і особливою, адже зовсім нещодавно Бахмач облетіла звістка про тяжкі поранення Артема, які він отримав, підірвавшись на ворожій розтяжці. Тоді все місто переживало за його долю. Тож побачити Артема було великою радістю як для учнів, так і для вчителів.

Запрошені гості – ще зовсім молоді люди, Артем не на багато старший за учнів­старшокласників, молодому чоловікові всього 21 рік. А вони вже встигли побувати на війні та подивитися смерті в очі. Це люди сильної волі, міцного характеру, впевнені в собі, справжні патріоти України. Бійці ділилися з учнями спогадами про те, як після подій на Майдані вони пішли на схід добровольцями, розповідали школярам, що пережили за час, проведений в зоні АТО. Вони своїм прикладом показали, що не тільки словами можна любити свою Батьківщину, але і вчинками доводити це. Відповідаючи на запитання учнів, запрошені воїни розповіли школярам про життя на війні, про те, як боронилися і наступали, про допомогу волонтерів, про солдатську єдність, братерство, і про все те, що цікавило дітей.

Запам’яталися слова Артема про те, що на 25­му році незалежності, ми нарешті усвідомили, що таке Україна, що ми сильні і можемо боротися за свою державу. «Сьогодні країна міняється і змінювати її нам з вами», ­ звернувся він до учнів. «Не думайте, що війна далеко, хоча до зони бойових дій від нас 700 км, війна близько. Про це треба пам’ятати і не бути байдужими до подій на сході».

Від педагогічного колективу та учнівської молоді прозвучали щирі слова подяки і шани гостям та всім бійцям, які перебувають на передовій, захищаючи свободу, незалежність та територіальну цілісність України, за їх бойовий дух, за незламний характер та жагу до перемоги. Артему від душі бажали головного – швидшого одужання!

Завершилася зустріч фотографією «на згадку».

Оксана ДОБРЕНЬКА,

вчитель історії Бахмацької ЗОШ І­ІІІ ст. №5.

Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: golospris2017@ukr.net, golospris@i.ua
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^