» Справжній тато
Інформація до новини
  • Переглядів: 203
  • Автор: admin
  • Дата: 25-11-2016, 11:23
25-11-2016, 11:23

Справжній тато

Ясні очі Віктора випромінюють тепло та доброту. Статний, урівноважений, розумний, одним словом хлопець на все село. Після школи закінчив університет. Отримав призначення в свою область, де швидко пристосувався до міського життя. Робота Віктору була до душі, та й колектив дуже подобався. Однак чоловік не поспішав одружуватися, приглядався, кого вибрати собі в пару, щоб лад був і у взаєминах, і в господарстві. Хоча серед молодих співробітниць не одна мріяла стати з ним під вінець.

Одного разу сестра випадково познайомила його зі своєю подругою Іриною, яка нещодавно приїхала вчителювати у їхнє село. Від першого шлюбу вона мала п’ятирічну донечку Софійку. Молода жінка відверто розповіла про свою нелегку долю та приниження, яких їй довелося зазнати від колишнього чоловіка. Він пив, знущався над дружиною, і це тривало мало не щодня. Донечка не мог­ла збагнути, що діється з її татом. Плакала, жаліла маму. На це зовсім не звертав уваги чоловік. Ірина таки наважилася піти від нього і розпочати життя з іншої сторінки. Забрала донечку і поїхала до своїх знайомих в сусідній район, там звільнилося місце вчителя у сільській школі. Ірина Миколаївна з радістю згодилася навчати дітей англійської мови. На час знайомства з Віктором вона майже рік жила сама. Чоловіку не спадала з думки нова знайома. Він часто став навідуватися до дому та знаходити привід для зустрічі з Іриною.

Якось Віктор явився до неї із ніжним букетом рожевих троянд та різноманітними солодощами для дитини, з якою вже встиг заприятелювати. З порогу запитав: « Чи згодна вийти за мене заміж?»

«Так я ж не сама, ­ відповіла схвильована жінка, ­ дитину не покину».

«Софійка буде моєю донечкою».

Незабаром вони побралися. Жили добре. А невдовзі у родину прийшла біда. Тяжко захворіла мати Віктора. Турботу і догляд за свекрухою взяла на себе Ірина. Ставилася до неї, як до рідної матері. Адже завжди відчувала підтримку з її боку. Ніколи мати не дорікала сину за те, що взяв невістку з дитиною. Тож і Ірина віддячувала жінці добротою. Та після повторного інсульту маму Віктора врятувати не вдалося.

У злагоді і любові Ірина та Віктор живуть уже 10 років. У родині підростає син Андрійко. До кожного тут ставляться з повагою та розумінням. Софія безмежно любить свого братика, нікому не дає його скривдити.

Діти радують батьків своїми успіхами, допомагають по господарству. Ірина Миколаївна продовжує працювати в школі, а Віктор Олександрович очолює місцеве сільгосппідприємство. Цю славну родину шанують і поважають не лише в селі, а в районі. Вони є прикладом для інших.

Неодноразово Віктор порушував питання про те, щоб вдочерити Софію. Однак її рідний батько не дає дозволу. Спився зовсім, розлютився на всіх ще більше. Про день народження доньки ніколи не згадував, аліментів не платив. Проміняв родинне щастя на горілчаний чад. Життя у чоловіка минає, а в підсумку – пустка.

­ Ти мій найкращий, справжній тато, ­ часто пригорнувшись до Віктора говорить щаслива дівчина. Вона справді постійно відчуває надійне батьківське плече. Софія щиро вдячна чоловіку за родинне щастя, якого не було в неї з рідним батьком.

­ Сльози навертаються на очі, коли чую такі слова від доньки. Дякую долі, що подарувала мені таку родину,­ говорить Віктор Олександрович.

Мимоволі на думку спадає народна мудрість: «Кожен коваль свого щастя».

Світлана Губар.

Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Миколі Олександровичу Доценку

на 60-­річчя
Літа відлітають лелеками у вирій,
у далі безкраї ­ за обрій летять,
а Вам, любий тату, на життєвій ниві
сьогодні від роду уже 60.
Низький Вам уклін від дітей і онуків,
здоров'я міцного з роси і води,
нехай ваші лагідні натруджені руки
тепло і любов нам дарують завжди.
Спасибі, татусю, за ночі безсоннії,
спасибі, рідненький, за те, що Ви є,
нехай же Господь Вам дарує здоров'я,
наснаги і сили щодень додає.
Дружина, діти, внуки.
с.Білі Вежі ­ м.Рославль.
Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^