» У Голінку прийшов газ
Інформація до новини
  • Переглядів: 652
  • Автор: admin
  • Дата: 25-11-2016, 11:26
25-11-2016, 11:26

У Голінку прийшов газ

Урочиста та довгоочікувана подія – запуск підвідного газопроводу – відбулася у Голінці. Більше десяти років мешканці цього населеного пункту мріяли про газ у селі та у своїх оселях. І ось нарешті за сприяння народного депутата України Валерія Давиденка ця мить настала – природний газ прийшов у село.

Розділити радісну подію з жителями Голінки завітали народний депутат України Валерій Давиденко, перший заступник голови обласної ради Валентин Мельничук, представник Прилуцького відділення ПАТ «Чернігівгаз» Василь Дрюк, депутати обласної ради Григорій Данько та Ольга Чередник, голова районної ради Віталій Кочерга, громадськість.

Зі знаменною подією присутніх привітала Голінський сільський голова Наталія Вернигора. Наталія Петрівна щиро подякувала усім, хто був причетний до будівництва газопроводу – Валерію Давиденку, керівництву ТОВ «СП «Агродім» та СТОВ «Україна», підприємству­підряднику, яке виконувало всі роботи. До речі, будівництво газопроводу коштує близько трьох мільйонів гривень. Більше ніж 900 тисяч гривень використано на монтажні роботи.

Почесне право запалити символічний блакитний вогник надали Валерію Давиденку.

Цього ж дня із трьох запланованих черг вуличного газопроводу запустили першу. Підвідний вуличний газопровід, протяжністю 7 км, збудовано по вулицях Незалежності, Конотопський шлях, Шкільна, Калинова, Садова, пров.Молодіжний, до нього під’єднали 70 будинків.

Почесні гості завітали до господи Анатолія та Ніни Проценків, аби стати свідками запалення голубого вогника в їх оселі.

­Ми дуже довго чекали, коли будемо користуватися природним газом, і ось нарешті це сталося,­ говорить господар Анатолій Михайлович, запалюючи комфорку на новій газовій плиті. – Раніше на зиму необхідно було чимало дров заготовляти, вугілля завозити, а тепер всього цього не треба, і в хаті буде тепло, і їсти буде на чому господині готувати.

Голінці, звичайно ж , задоволені, що нарешті і у їхньому селі є газ. Це додає зручностей і комфорту. Тому з другою й третьою чергами по газифікації села Голінка обіцяють не зволікати і незабаром приступить до їх будівництва.

 

 

Інна Мозгова.

Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Дорогій донечці , внучці, сестричці

Тані РУЛІ
на ювілей

Тобі 20! І це прекрасно! Хай буде в житті все безхмарно і ясно! Тобі 20. Цим сказано все, хай доля тобі тільки радість несе. Тобі 20! І юність розквітла. Дорога хай буде і чиста, і світла. Тобі 20! Ти повна надії. Хай збудуться всі твої мрії. Бажаємо здоров’я і щастя безмежного. Бар’єри в житті всі долати, коханою бути і вірно кохати. Хай ласка й тепло тебе зігрівають. І кожен твій день тільки успіх вінчає.
Твоя родина.

Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^