» Твори добро
Інформація до новини
  • Переглядів: 1 218
  • Автор: admin
  • Дата: 25-11-2016, 11:28
25-11-2016, 11:28

Твори добро

Інклюзивне нав­чання забезпечує доступ до освіти дітей з особливими потребами у загальноосвітніх зак­ладах за рахунок застосування методів навчання, що враховують індивідуальні особливості таких учнів.

Нещодавно у Бахмацькій ЗОШ №1 у рамках тижня інклюзивного навчання відбулася благодійна акція «Твори добро», яку організувала практичний психолог школи Наталія Семеренко. З 7 по 11 листопада учні загальноосвітнього закладу активно брали участь у заході. Впродовж тижня вони приносили книги, м’які іграшки одяг та інші речі до школи, аби потім відправити їх вихованцям Батуринської спеціальної загальноосвітньої школи –інтернат I­IIст. Із задоволенням долучився до акції милосердя учень 4 А класу Бахмацької ЗОШ №1 з обмеженими фізичними можливостями Нікіта Бережний. Хлопчик разом із дівчатками волонтерами Вікторією Мазепою, Катериною Бридковською, Каріною Лук’яницею, Крістіною Кочергою упорядковували та пакували речі. Своїм прикладом доброти та щирої дитячої душі Нікіта показує, що діти з обмеженими фізичними можливостями такі ж самі, як і інші, що вони теж можуть допомагати, співчувати, підтримувати. На щастя, поруч із нами є люди, які переймаються їхніми проблемами, намагаючись полегшити їм життя. Аби показати всім, що проявляти доброту необхідно безкорисливо, не чекаючи похвали чи подяки, і найважливішою нагородою за це є радість та щастя інших, Наталія Семеренко запросила до школи журналістів із телепередачі «Добрий ZIK» львівського телеканалу ZIK. Телевізійники, знімаючи програму, спілкувались з учнями та запропонували свою допомогу. Спільно із волонтерами вони побували із скринькою для збору коштів в окремих районних організаціях та установах. Добре, що небайдужі до чужого горя люди відгукнулись на благодійну акцію «Твори добро».

­Коли ми допомагаємо чи робимо щось приємне іншим, то ця людина на знак подяки допомагає комусь іще, і тоді йде так звана ланцюгова реакція доброти, яку ми й очікували від проведення акції,­ говорить практичний психолог школи.

У якості подарунка, за активну участь у акції «Твори добро» Нікіта Бережний від телепрограми « Добрий ZIK» отримав незабутню подорож до дельфінарію.

Згодом зібрані речі відвезли до Батуринської спеціальної школи­інтернату. Діти та колектив закладу висловили вдячність за допомогу та підтрумку.

Проведення таких акцій­ це привід згадати справжні людські цінності нашого життя і про те, що доброта і милосердя здатна зцілити кожного, хто її виявляє.Тому робити добрі справи повинен кожен із нас.

 

 

 

 

Світлана Кириленко.

Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: golospris2017@ukr.net, golospris@i.ua
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^