» Візьміть дитину у родину
Інформація до новини
  • Переглядів: 937
  • Автор: admin
  • Дата: 14-08-2015, 11:50
14-08-2015, 11:50

Візьміть дитину у родину

В інтернатах живуть діти, яким не пощастило мати сім’ю. Їх ніколи не приголубить мама, не візьме на руки тато, а живуть вони у державному закладі серед таких же обділених сімейним теплом дітей. Чому ці діти повинні залишатися нещасливими? Чи можуть вони мати батьків, як більшість дітей у нашій країні?
Можуть і повинні!
Законом України "Про охорону дитинства” гарантується розвиток такої форми виховання дітей, як прийомна сім’я.
Що таке прийомна сім’я?
Прийомна сім’я – це сім’я яка добровільно взяла із закладів для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування від 1 до 4 дітей для виховання і спільного проживання. Прийомна сім’я є формою державної опіки над дітьми-сиротами та дітьми,  позбавленими батьківського піклування, коли частина функцій - матеріальне забезпечення, утримання дітей, оплату праці прийомним батькам, методичну підготовку прийомних батьків та допомогу їм у вихованні сироти, а також контроль за утриманням і вихованням дитини держава залишає за собою.
Основна мета прийомної сім’ї – тимчасове утримання та виховання дитини, яка приходить з дитячого закладу, з кризової сім’ї, з притулку або медичної установи.                    Прийомна сім’я принципово відрізняється від усиновлення, опіки родичів.
До прийомної сім’ї може бути влаштована дитина, у якої є батьки, але вони з певної причини не в змозі її виховувати: у зв’язку з  хворобою, перебуваннях у місцях  позбавлення волі тощо.
За дитиною-сиротою і дитиною, позбавленою батьківського піклування, що потрапила у прийомну сім’ю зберігається статус дитини-сироти або дитини, позбавленої батьківського піклування, всі пільги, якими вона має право користуватися. Дитина з прийомної сім’ї може повернутися в рідну сім’ю або бути кандидатом на усиновлення в іншу сім’ю.
У Бахмацькому районі функціонує 7 прийомних сімей, в яких виховуються 10 дітей. Хочеться висловити слова подяки прийомним батькам за той неоціненний вклад у розвиток та виховання дітей, за їх щире бажання та витримку зробити цей світ кращим для дітей, обділених материнською ласкою та батьківською турботою.
Розповідаю про це з метою зацікавити жителів району даною проблемою. Як би не було важко нам, дорослим, у цьому житті, але дітям-сиротам і тим, які проживають без батьків, ще важче. Держава дбає про таких дітей, але ніколи не замінить сім’ї, батьківського виховання і материнського тепла.
За детальною інформацією звертайтеся в службу у справах дітей (тел. 3-47-22), або до районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (тел. 3-13-34).
Світлана Соломська,
 провідний спеціаліст 1 категорії  підрозділу з питань  опіки та піклування  над дітьми-сиротами та дітьми,  позбавленими 
батьківського піклування, служби у справах  дітей  райдержадміністрації.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^