» Вишивана моя Україна
Інформація до новини
  • Переглядів: 535
  • Автор: admin
  • Дата: 25-11-2016, 11:35
25-11-2016, 11:35

Вишивана моя Україна

Минулого тижня до Бахмацької гімназії завітали працівники Управління Державної казначейської служби України у Бахмацькому районі Чернігівської області , щоб продемонструвати учням та вчителям вишиту на полотні карту нашої держави. Упродовж трьох місяців казначеї всіх територіальних органів України створювали її. Акція з нагоди 25­річчя Незалежності України розпочалася в серпні і тривала до жовтня. Над макетом першими працювали Донецька та Луганська області. Нині вже повноцінна вишита карта України знову мандрує регіонами. Після цього її зберігатимуть у музеї Казначейської служби в Києві.

­Дуже приємно, що і наш колектив­маленька частина казначейської родини, долучився до Всеукраїнської акції «Вишивана моя Україна». Вишивана карта України, створена руками майстрів органів казначейства ­ це витвір мистецтва, який без перебільшення зміцнює нашу єдність, патріотизм та згуртовує казначейську спільноту. А розмаїття кольорів та візерунків – просто зачаровує. Вирішили продемонструвати вишивану карту і молодшому поколінню, вчителям, адже ця робота вчергове демонструє, яка наша країна цікава і різноманітна, кожен регіон має свою унікальну техніку вишивки, колорит, ­ акцентувала заступник начальника управління Світлана Кот.

 

 

Наталія Корень.

Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашому дорогому

КОЛІ ДАНЬКУ
на 2 рочки

Твій день народження не тільки твоє свято, радіють рідні, друзі теж. І ми тобі бажаєм щастя так багато, щоб у житті воно не мало меж. Нехай життя здається добрим дивом і плідні будуть справи і шляхи. Нехай живеться легко і щасливо, благословенний будь і Богом, і людьми.
Дідусь Володя,
бабуся Наташа.
с. Бахмач 1.

Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^