» У Бахмачі збирають відпрацьовані батарейки
Інформація до новини
  • Переглядів: 393
  • Автор: admin
  • Дата: 2-12-2016, 14:02
2-12-2016, 14:02

У Бахмачі збирають відпрацьовані батарейки

Збір та утилізація відпрацьованих батарейок – нагальна проблема в нашій країні. За рік середньостатистична сім’я викидає близько 500 г відпрацьованих батарейок. Викидати використану батарейку в сміття небезпечно, зберігати вдома теж. На кожній батарейці є маркування, яке попереджає про небезпеку її викидання разом із звичайним сміттям. Адже в них є багато токсичних елементів, які здатні сильно забруднити навколишнє середовище. Потрапивши в землю, одна батарейка забруднює 400 літрів води або 20 квадратних метрів ґрунту.

Перші питання, які виникають у момент пробудження екологічної свідомості у людини: куди здавати батарейки? З приємністю хочу повідомити всім жителям Бахмача та району про те, що пункт збору відпрацьованих елементів живлення відкрито і в нашому райцентрі. Всі бажаючі можуть приєднатися до Всеукраїнського еко­руху по збереженню навколишнього середовища, принести відпрацьовані батарейки до супермаркету АТБ, де встановлено спеціальну скриньку для їх збору та подальшої передачі на утилізацію. Сподіваюсь, що ця ініціатива, впроваджена компанією Duracell, яка розставила 800 контейнерів в мережі магазинів АТБ, знайде підтримку серед жителів району і незабаром на Бахмаччині з’явиться більше таких пунктів.

Змалечку привчає Юлія Павлина доньку Аню до збереження навколишнього середовища. Нещодавно їх родина завітала до нас на Бахмаччину, тож приємно було Юлії дізнатися, що й у Бахмачі існує пункт по збору відпрацьованих батарейок.

Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашому дорогому

КОЛІ ДАНЬКУ
на 2 рочки

Твій день народження не тільки твоє свято, радіють рідні, друзі теж. І ми тобі бажаєм щастя так багато, щоб у житті воно не мало меж. Нехай життя здається добрим дивом і плідні будуть справи і шляхи. Нехай живеться легко і щасливо, благословенний будь і Богом, і людьми.
Дідусь Володя,
бабуся Наташа.
с. Бахмач 1.

Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^