» «Надія» впевнено крокує вперед
Інформація до новини
  • Переглядів: 1 012
  • Автор: admin
  • Дата: 2-12-2016, 14:19
2-12-2016, 14:19

«Надія» впевнено крокує вперед

На теренах Бахмаччини вже більше 15 років діє сільськогосподарське підприємство СТОВ «Надія», яке нині входить до ТОВ «Мілкіленд Агро» .

«Мілкіленд» ­ це одна з перших молочних компаній України, що розвиває бізнес, інвестуючи у виробництво власної якісної молочної сировини. ТОВ «Мілкіленд Агро» належить до групи компаній «Мілкіленд» ­ міжнародного диверсифікованого виробника молочних продуктів.

«Мілкіленд Агро» ­ компанія, до структури якої входять агропідприємства, спеціалізована на виробництві молока і продукції рослинництва. Забезпечуючи інтегровану сировинну базу для виробництва, компанія послідовно розвиває власні тенденції, впроваджуючи передові світові технології. У групі компаній «Мілкіленд Агро» працює 14 молочних ферм, де утримується близько 10 тисяч ВРХ різних вікових груп. Дійне стадо компанії постійно зростає. Нині річні надої складають близько 16 тис. тонн молока високої якості. У планах компанії збільшити поголів’я дійного стада. Молочні продукти, які випускаються «Мілкіленд Україна», представлені на полицях магазинів торговою маркою «Добряна».

Директор СТОВ «Надія» Володимир Романенко розповідає, що до складу кластера Чернігів 1 СТОВ « Надія» входить три потужні сільськогосподарські філії, організація виробництва яких діє по структурних підрозділах:

Молодша нетельна ферма філії « Батьківщина» працює в с. Стрільниках, де вирощуються телята віком від 0­8 міс. в кількості 1257 голів, в підрозділі Середня нетельна ферма філії «Батьківщина» м. Бахмача утримуються телиці віком від 8 до 22 міс. в кількості 1100 голів та в статусі нетелів переміщаються на філію «МТФ Красносільська». Ця філія ­ потужний, надсучасний комплекс з доїльним залом,який налічує 1340 голів дійного стада. Філія «Конотопська» с.Попівка Конотопського району Сумської обл. спеціалізується на всіх напрямках діяльності ­ налічує дійного стада 322 голови, молодняка 300 голів, але основним напрямком філії є відгодівля ВРХ на м’ясо в кількості 900 голів.

Банк землі СТОВ « Надія» складає 14 тис. га. Працюючих 361 чоловік, 3627 власників земельних паїв по 9 населених пунктах.

На сьогоднішній день наші агропідприємства утримують 6600 голів ВРХ, в т.ч. 3000 дійного стада та виробляють 12 тис. тонн молока в рік.

Завдяки сучасним технологіям лідером по надоях молока СТОВ «Надія» є філія «МТФ Красносільська», надій на корову тут за 10 місяців становить 5118 кг, друге місце посідає філія «Батьківщина» МФ м.Бахмача ­ 4072кг, третє місце ­ філія «Конотопська», надій на корову тут становить 3959 кг.

У господарстві окрім тваринництва займаються й рослинництвом.

Для проведення польових робіт в 2016 році створено додатково 30 робочих місць. На підприємстві діє соціальний пакет ­ працюючі забезпечені спецодягом, харчуванням та проживанням. Матеріальна допомога надається працівникам та їх сім’ям на одруження, народження дитини, лікування та поховання.

Також у 2016 році по всіх філіях збільшено відсоток орендної плати за землю. Орендної плати по СТОВ «Надія» нараховано на 5 млн. грн більше проти минулого року. В рахунок орендної плати надаються за пільговими цінами послуги оранки, дискування, обмолоту, автотранспорт та продукція.

Крім того, всім орендодавцям надається соціальний пакет, в якому відшкодовується 50% вартості переоформлення спадщини.

Для забезпечення належного соціального захисту та розвитку сільських громад, з якими співпрацює господарство, з сільськими радами заключені меморандуми на загальну суму 657 тис. грн.

У СТОВ «Надія», як і по всій Україні, здавна так ведеться, що хліб у хаті – то багатство, що сіль – то гостинність і щирість. Хлібом, сіллю та українською піснею на урочистостях з нагоди професійного свята – Дня працівників сільського господарства, вітали чималу когорту трудівників директор ТОВ «Мілкіленд Агро» Наталія Мєлєнєвська та директор СТОВ «Надія» Володимир Романенко.

За активну участь у розвиток сільськогосподарського виробництва, сумлінну працю та з нагоди Дня працівників сільського господарства Почесними грамотами нагороджено: водія філії «Батьківщина» СТОВ «Надія» Згонника Андрія; тваринника філії «Батьківщина» СТОВ «Надія» Сєрик Раїсу; тракториста­машиніста філії «Батьківщина» СТОВ «Надія» Горбаня Івана; тракториста­машиніста філії «Батьківщина» СТОВ «Надія» Зарицького Миколу; бухгалтера філії «МТФ Красносільське» Усик Євдокію; головного лікаря ветеринарної медицини філії «Батьківщина» СТОВ «Надія» Васечка Олександра; інженера­енергетика філії «МТФ Красносільська» Красносільського Петра.

За активну участь у розвитку сільськогосподарського виробництва Подяку оголошено трактористу­машиністу філії «Батьківщина» СТОВ «Надія» Коткову Миколі; трактористу­машиністу Чворді Володимиру, твариннику Тимошенку Руслану, трактористу­машиністу Дмитрику Івану, трактористу­машиністу Лозицькому Володимиру, оператору машинного доїння філії «МТФ Красносільська» Ташкевичу Петру, інженеру з механізації трудомістких процесів Самойлику Юрію.

З нагоди ювілею та професійного свята керівництво ТОВ «Мілкіленд Агро» привітало директора ТОВ «Бахмачрегіонпостач» Івана Кобця.

З шаною та вдячністю вітали Героя Соціалістичної Праці Івана Васильовича Курбацького, який все своє трудове життя присвятив розвитку сільського господарства. Директор СТОВ «Надія» вручив Івану Васильовичу відзнаку та матеріальну винагороду.

Впродовж урочистостей на екрані транслювались відеослайди про будні та свята трудівників СТОВ «Надія», а чудова концертна програма, яку підготували талановиті працівники районного Будинку культури за участю дитячих танцювальних колективів міста, учнів ЗОШ №1 і ЗОШ №5, вчителя­методиста по вокалу Бахмацької районної школи мистецтв ім. А.Розумовського, додала гарного настрою та незабутніх вражень.

Одвічно так велося: життя хліборобів, їхній достаток і добробут залежали від урожаю. Через те й говорять: «Як вродить жито, то будемо жити». Важкою є їхня праця. Це недоспані ночі, напружені дні, натруджені руки. Тож дякуємо їм за щоденну невтомну працю на благо розвитку рідної України.

Світлана Кириленко.

Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^