» Футбольний турнір
Інформація до новини
  • Переглядів: 416
  • Автор: admin
  • Дата: 8-12-2016, 09:26
8-12-2016, 09:26

Футбольний турнір

6 грудня за ініціативи та підтримки районної державної адміністрації у фізкультурно­оздоровчому комплексі міста Бахмач відбувся футбольний турнір, присвячений Дню Збройних Сил України. У турнірі брали участь 6 команд: ДЮСШ м.Бахмача (2004 р.н.), ДЮСШ м.Бахмача (2005 р.н.), ДЮСШ м.Бахмача (2006 р.н.), ДЮСШ м.Городні, ДЮСШ м.Прилук, ДЮСШ м.Борзни. Учасників змагань привітали виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Володимир Цепух та директор ДЮСШ Віктор Сипливий і побажали хлопцям цікавих ігор та перемог.

Приємно, що на запрошення відгукнулися юні футболісти із інших міст нашої області, та завітали в Бахмач спробувати свої сили. Звичайно ж, умови у фізкультурно­оздоровчому комплексі бажають бути набагато кращими, адже ФОК має лише одну теплу роздягальню, а все приміщення, на жаль, не опалюється. Але учасники змагань, загартовуючись грали, намагались отримати перемогу та достойно представити свою команду. Після запеклої боротьби місця розпорядилися так: І­виборола команда ДЮСШ Бахмач (2004 р.н.), ІІ – ДЮСШ Городня, ІІІ посіла команда ДЮСШ Борзни, ІV – ДЮСШ Бахмач (2005 р.н.), V – ДЮСШ Прилуки, VІ зайняла команда ДЮСШ Бахмач (2006 р.н.). За участь у футбольному турнірі команди­переможниці, які посіли І,ІІ та ІІІ місця, отримали кубки та медалі, а всі учасники змагань – грамоти та солодкі подарунки.

У футбольному турнірі було визнано кращих гравців, серед них і бахмачани – Владислав Науменко, Віталій Мозговий та Олександр Сербінчук.

Тож бажаємо футболістам успіхів та нових спортивних перемог.

 

Інна Мозгова.

Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій

Даринці Василенко
на 10 рочків

Щоб ти була завжди щаслива, добро пізнала у житті. І щоб сміялися до тебе із неба зорі золоті. Щоб гріло сонечко ласкаво. Щоб Бог тебе в опіці мав. І Ангел твій охоронець з плеча твого щоб не злітав. Ми дякуєм Богу, що ти у нас є, хай силу і радість тобі він дає.
Мама, бабуся.

Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^