» Об’єднувати зусилля для вирішення проблем
Інформація до новини
  • Переглядів: 740
  • Автор: admin
  • Дата: 14-08-2015, 13:11
14-08-2015, 13:11

Об’єднувати зусилля для вирішення проблем

7 серпня відбулася громадська приймальня голови райдержадміністрації Віктора Міщука у Дмитрівській територіальній громаді. Також цього дня Віктор Федорович відвідав заклади гуманітарної сфери селища.
Першим соціальним об’єктом, в якому побував  очільник району, став днз «Сонечко», адже одним із пріоритетних напрямів в роботі органів державної влади є турбота про підростаюче покоління. Щирі посмішки та радісні вітання, якими їх зустрічали маленькі дмитрівчани, не залишили гостей байдужими. Віктор Міщук ознайомився із умовами перебування вихованців у дошкільному закладі, поспілкувався з колективом. Прикрим фактом є те, що із норми збалансованого харчування дітей в днз виконується тільки 32%. Це є наслідком того, що фінансова ситуація у Дмитрівській громаді складається не найкращим чином, адже не забезпечені призначення на чотири останні місяці поточного року по дошкільному навчальному закладу та закладах культури.
Голова райдержадміністрації оглянув приміщення Дмитрівської ЗОШ I-III ст. Проходячи шкільними коридорами та інспектуючи класні кімнати, їдальню, спортзал,   Віктор Федорович оглянув стенди, присвячені пам’яті героїчно загиблих дмитрівчан: героя Небесної Сотні Василя Прохорського та воїна АТО Олександра Пащенка, музей пам’яті Другої світової війни.
Будівля школи розрахована на 731 учня, на кінець минулого навчального року її відвідував  201 школяр, а 1 вересня школа зустріне іще менше учнів, тож стоїть нагальна проблема опалення такого великого приміщення, яке використовується неповністю. Адже, як повідомив начальник відділу освіти райдержадміністрації Олександр Комар,  по витратах на опалення - це найзатратніша  школа в районі. Віктор Міщук поцікавився баченням виходу із цієї ситуації у селищного голови, директора школи, висловив свої пропозиції.
- Загалом в громаді склалася складна фінансова ситуація. І в першу чергу вона іде від неефективного управління. Ми повинні забезпечити дітям гарні умови для навчання. Це наш прямий обов’язок,- зазначив голова райдержадміністрації та закликав до термінового вирішення даного питання спільними зусиллями.
Звернув увагу очільник району на необхідність приведення в належний стан шкільних вуличних туалетів до початку навчального року, як в Дмитрівській ЗОШ, так і в усіх шкільних закладах району.
Також Віктор Міщук відвідав селищний клуб та бібліотеки, де поспілкувався з керівниками, вислухав їх пропозиції з благоустрою, оглянув приміщення, що потребують ремонту, та ознайомився з роботою цих бюджетних установ.
Окрім того голова райдержадміністрації провів прийом громадян, під час якого жителі територіальної громади звертались до керівника району з проблемними питаннями. Турбували дмитрівчан соціально-економічний розвиток громади, благоустрій населеного пункту.
- Ініціатива повинна іти перш за все від вас, місцевих мешканців, адже хто, як не ви зацікавлені в зміцненні громади, налагодженні співпраці з іншими населеними пунктами. Дмитрівка має всі можливості для економічного зростання, - зазначив очільник району. Окремо Віктор Федорович звернув  увагу  на питання оренди землі.
- Власники земельних паїв повинні відповідально підходити до вибору орендаря, зважаючи на те, чи виконує він соціальну угоду, сприяє соціально-економічному розвитку території, - підкреслив керівник району та вкотре наголосив на необхідності тісної плідної співпраці між місцевим сільгоспвиробником та селищною радою, вказав на активну взаємодію селищного голови та  громади.
Також порушувалось питання щодо фінансування місцевої пожежної служби.                     Віктор Федорович акцентував увагу селищного голови на проведенні ґрунтовної роботи    щодо звернень з питань  співфінансування до сільських громад, які користуються послугами даної пожежної частини. Голова райдержадміністрації відвідав та ознайомився з роботою пожежної частини та медичних закладів селища, висловив свої зауваження та пропозиції.
Підбиваючи підсумки зустрічі, очільник району закликав громаду до об’єднання зусиль у вирішенні проблем, окреслив основні завдання, які стоять перед активом селища та селищним  головою, наголосивши на їх невідкладності та актуальності.
Наталія Корень.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^