» «Теремок» - ювіляр
Інформація до новини
  • Переглядів: 1 016
  • Автор: admin
  • Дата: 23-12-2016, 08:49
23-12-2016, 08:49

«Теремок» - ювіляр

16 грудня з нагоди 30­річного ювілею відкриття дошкільного навчального закладу «Теремок» відбулося незабутнє та хвилююче свято. У ошатному залі лунала весела музика, усміхнені маленькі дошкільнята, святково вбрані працівники радо зустрічали керівників району та міста, гостей, батьків, колишніх вихованців та працівників, спонсорів.

Для святкування видалась, дійсно, чудова нагода, вже три десятиліття дітки із радістю переступають поріг «Теремка», де їх зустрічають вихователі, які намагаються зробити дитинство вихованців безтурботним та щасливим, озброїти їх необхідними знаннями, підготувати не лише до навчання в школі, а й до життя. За цей час заклад випустив близько 1500 дошкільнят, а колишні випускники вже приводять сюди своїх донечок та синочків.

Не обійшлося того дня без спогадів. Згадали, що коли у 1986 році у м.Бахмачі відкрився днз №4 під назвою «Теремок», він був розрахований на 14 груп (420 дітей), першим його завідувачем була Дорош Валентина Іванівна. Роботу розпочав колектив, який в основному складався з молодих фахівців.

 

«Теремок» - ювіляр

 

 

Пройшли роки, склад колективу змінювався. Нині вдало доповнюють один одного досвідчені працівники старшого покоління та талановита творча молодь. Очолює дружний та злагоджений колектив досвідчений педагог Надія Демиденко. У днз «Теремок» пишаються чотирма династіями. Звичайно ж, найбільшою гордістю дошкільного закладу є діти, його працівники, хто постійно дбає про всебічний розвиток підростаючого покоління, про комфорт маленьких вихованців, хто своєю турботою зігріває дитячі душі, веде у світ цікавого, незвіданого та прекрасного.

 

«Теремок» - ювіляр

 

 

За ці роки дошкільний навчальний заклад пройшов нелегкий і тривалий шлях розвитку та становлення, накопичення досвіду, підвищення якості роботи, творчого пошуку, поліпшення матеріально­технічної бази. Були в історії «Теремка» не лише радісні, а й сумні сторінки. Нелегкими були 90­ті роки, коли зменшилася народжуваність, груп у садочку ставало все менше і менше, болісно відбувалося скорочення кадрів. Але, на щастя, все це у минулому. Нині «Теремок» оновився, тут працює 10 груп, чекають на відкриття ще двох, виховується більше 200 дітей.

Грамотами Бахмацького дошкільного навчального закладу (ясла­садок) №4 «Теремок» за багаторічну і сумлінну працю, високий професіоналізм та турботу про дітей, з нагоди 30­річчя дошкільного закладу нагороджено кухаря Ольгу Кардаш, кухонного працівника Людмилу Боклаг, помічників вихователя Тетяну Савченко та Наталію Гриненко. Ці жінки працюють тут із перших днів відкриття «Теремка».

Найкращі та найщиріші привітання, квіти, відзнаки, подарунки приймав того дня колектив­ювіляр, а разом із цим і безмежну вдячність за щоденну копітку працю, любов, турботу і ласку до малечі. Чудові пісні, музично­хореографічні композиції присутнім подарували маленькі хлопчики та дівчатка, які нині відвідують «Теремок», та ті, хто є його випускниками. Не обійшлося на 30­річному ювілеї і без святкового торта.

Підсумком свята була пісня, яку виконали вихователі та працівники дошкільного закладу, вони бажали, щоб їх «Теремок» жив, процвітав та місто прославляв. Тож нехай всі плани колективу­ювіляра втілюються в життя і обов’язково увінчаються успіхами, а маленькі вихованці виростають здоровими і щасливими, в майбутньому радують своїми досягненнями.

Інна Мозгова.

Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: golospris2017@ukr.net, golospris@i.ua
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^