• Автор: admin
  • Дата: 18-01-2017, 13:49
18-01-2017, 13:49

Вдалий початок лижного сезону

Напередодні нового 2017 року у с.РеутинціКролевецькогор­ну Сумської обл. проходив чемпіонат України зі спортивного орієнтування (юніори та юнаки на лижах).

Кубок України (сезон 2016­2017 рр, 1­2 етапи на лижах) з 23­26 грудня 2016 року.

Вдало розпочали новий лижний сезон команди Бахмацької ДЮСШ відділу освіти. В чемпіонаті України брали участь лижники зі спортивного орієнтування 14 команд. Треба відзначити чемпіонський виступ вихованців нашої збірної команди ДЮСШ МОН Сидоренка Василя, Сидоренко Анастасії ­ сестра і брат здобули золоті медалі України, виконали­підтвердили класифікацію кандидата в майстри спорту України і входять до складу збірної команди України зі спортивного орієнтування на лижах. Готували наших чемпіонів ст.тренер­викладач зі спортивного орієнтування та лижних гонок майстер спорту України Журавель Арсен Миколайович, кандидат в майстри спорту Васін Андрій Володимирович і перший тренер вихованців кандидат в майстри спорту України Журавель Микола Дмитрович.

До речі, всі тренери­викладачі на цих змаганнях брали особисту участь і показали чемпіонські виступи. Арсен Журавель виконав норматив кандидата у майстри спорту (КМС) України і здобув золоту медаль, входить до складу збірної команди України серед чоловіків, а його батько також здобув золоту медаль у віковій групі ч.60. Тренер­викладач зі спортивного орієнтування Васін Андрій Володимирович був другим і здобув срібну медаль, виконав класифікацію першого спортивного розряду.

Середвихованців різних вікових груп вдало виступили на різних дистанціях зі спортивного орієнтування на лижах чемпіонату України: Дандель Марина ­ ІІ місце – здобула срібну медаль; Ровний Іван – ІV місце І р., маючи розряд КМС України; Борисенко Ліза – 5 місце; Рябченко Олександр – 6 місце; Несук Вадим ­ 6 місце; СтадникЯрослав – 10 місце; Трубенок Максим – 11 місце; Огієвський Володимир – 11 місце; Хільченко Іван – 13 місце; Лопата Владислав – 13 місце; Ціленко Максим – 15 місце.

Всі вказані учні тренерів­викладачів дали залікові очки в команду, яка посіла почесне четверте місце в загальнокомандному заліку на чемпіонаті України.

***

Після успішного виступу команди ДЮСШ на чемпіонаті України зі спортивного орієнтування на лижах з 26­28 грудня 2016 року в м.Чернігові на учбовій лижній базі СДЮШОР проводився відкритий чемпіонат Чернігівської області з лижних гонок серед учнівської та студентської молоді. Змагання проводилися особисті.

Чемпіоном області з лижних гонок у нашій команді став вихованець Огієвський Володимир на дистанції 400 м, 800 м, вільний стиль.

Дандель Марина на дистанціях 400 м була бронзовою призеркою, 800 м – зайняла 4 місце.

Борисенко Ліза посіла 4 місце і 6 місце. Хільченко Іван зайняв 5 місце в двох дисцип­лінах програми.

Серед юнаків 2001­2002 р.н. на дистанції 1,6 км срібним призером чемпіонату області став вихованець Ровний Іван – кандидат в майстри спорту України зі спортивного орієнтування, виконав класифікацію І­го спортивного розряду з лижних гонок. Підготували переможців тренери­викладачі Журавель Арсен Миколайович, Журавель Микола Дмитрович, Васін Андрій Володимирович.

Серед юнаків 1999­2000 р.н. на дистанції 3,2 км бронзову нагороду отримав вихованець ДЮСШ Несук Вадим, який теж має класифікацію КМС України зі спортивного орієнтування.

Трубенок Максим зайняв 5 місце, має класифікацію І спортивного розряду зі спортивного орієнтування. Сидоренко Анастасія та її тренер­викладачВасін Андрій Володимирович здобули срібну медаль.

Тож бажаємо нашим вихованцям в новому році вдалих виступів на міжнародній арені.