» Розвивайся, звеселяйся, моя рідна мово
Інформація до новини
  • Переглядів: 478
  • Автор: admin
  • Дата: 24-02-2017, 09:47
24-02-2017, 09:47

Розвивайся, звеселяйся, моя рідна мово

21 лютого Україна відзначала Міжнародний день рідної мови.

Саме в цей день цікаво відбулося свято під наз­вою «Красний, щедрий рідний край і мова наша солов’їна», яке підготували для дітей 5 класу ЗОШ №5 творчі працівники Бахмацького районного будинок культури спільно з учителем української мови та літератури Тамарою Іванівною Гриненко.

Переглядаючи фото – слайди «Мова єднання», про наш край, рідну Україну, її символіку, діти усвідомили , що мова – скарбниця великих знань, вона втілює в собі український характер, нашу пам’ять, історію та душевну міць, наші звичаї і традиції, розум і багатющий досвід поколінь, ніжну красу і силу душі людської.

Сорока Влада в образі «Мови» із трепетом в душі прочитала молитву «Коли до серця крадеться тривога», в якій звучали нотки почуттям гордості і патріотизму за долю України.

Так, як наша мова сягає своїм корінням у глибоке минуле, тож згадали тут і Лесю Українку, і Марка Вовчка, і генія Івана Франка, і Володимира Сосюру, а найбільше прислухались до слова Великого Кобзаря ­ Тараса Шевченка ­ духовного батька, творця і рятівника української мови і всієї нації. Читаючи його вірші, діти ще раз переконались, яка прекрасна, милозвучна, проста, задушевна, сумна і велична українська мова.

Задоволенню не було меж, коли діти почули дотепний гумор у виконанні Михайла Маматкулова, Дмитра Петруні, Данила Больбуха, Дмитра Лисякова, Захара Пугача ,Єлізавети Нескуби та Інни Бридковської. Також звучали прислів’я, діти відгадували загадки та брали участь у конкурсі скоромовок.

Гарним доповненням свята були пісні про рідну мову, що супроводжувалися фото – слайдами, у виконанні дитячого вокального ансамблю «Веселка» районного Будинку культури під керівництвом Катерини Бадай.

Насамкінець прозвучала пісня «Гімн українській мові» у виконанні жіночого вокального квартету районного Будинку культури.

 

 

 

Катерина Бадай, методист по роботі з дітьми та молоддю районного Будинку культури .

Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашому дорогому

КОЛІ ДАНЬКУ
на 2 рочки

Твій день народження не тільки твоє свято, радіють рідні, друзі теж. І ми тобі бажаєм щастя так багато, щоб у житті воно не мало меж. Нехай життя здається добрим дивом і плідні будуть справи і шляхи. Нехай живеться легко і щасливо, благословенний будь і Богом, і людьми.
Дідусь Володя,
бабуся Наташа.
с. Бахмач 1.

Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^