» Вогник афганців
Інформація до новини
  • Переглядів: 695
  • Автор: admin
  • Дата: 24-02-2017, 09:56
24-02-2017, 09:56

Вогник афганців

Вже більше десяти років поспіль у Курінській територіальній громаді належну увагу приділяють чоловікам, яким волею долі судилось виконувати інтернаціональний обов’язок далеко від рідної землі. Цьогоріч з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 28 річниці виводу військ з Республіки Афганістан у сільському Будинку культури зібралися воїни­інтернаціоналісти, аби побачитись, поспілкуватися, поділитися спогадами про буремні роки солдатської служби.

Вогник­зустріч, який відбувся в ошатному, нещодавно відремонтованому окремому залі Будинку культури, був по­особливому теплим та зворушливим. Мистецького забарвлення заходу надали працівники культури та місцеві аматори, які доклали творчих зусиль, аби концертна програма торкнулася струн душі кожного. Особливе місце серед воїнів­інтернаціоналістів займають мужні сини українського народу, які будучи юнаками, зазнали випробувань кровопролитною війною в Афганістані. У свій час вони залишилися вірні військовому обов’язку та Батьківщині. І хоча відтоді минуло чимало часу, але й нині у Збройних силах України проходять службу офіцери і прапорщики, які проявили відвагу на фронтових дорогах Афганістану. Їх неоціненний бойовий досвід є справжнім надбанням для української армії, а ті, хто змінив військову форму на цивільний одяг, зайняли активну громадянську позицію, ставши гідним прикладом для наслідування молодому поколінню.

На жаль, відгомін Афганської війни торкнувся багатьох родин Курінської громади. Війна стала тяжким випробуванням для багатьох людей нашого села. Дякувати Богу, курінську землю оминули «чорні тюльпани», які один за одним летіли на Україну, адже кожен четвертий військовослужбовець, який віддав своє життя у горах Афганістану був українцем.

З повагою та шаною до воїнів­інтернаціоналістів звернувся Курінський сільський голова Леонід Вдовенко.

Під звуки метронома присутні вшанували світлу пам’ять полеглих воїнів хвилиною мовчання.

Продовжився вечір теплим спілкуванням. У цей час очі чоловіків випромінювали радість від згуртованості та дружби, яка поєднала їх в родину, де біль одного віддається щемом у грудях іншого та стає загальним почуттям.

Нині у селі Курінь проживає 20 воїнів­інтернаціоналістів, про подвиги та бойову звитягу яких ми повинні пам’ятати завжди.

Вогник­зустріч відбувся за ініціативи сільського голови, виконавчого комітету сільської ради та за підтримки керівника ПСП «Авангард», депутата районної ради Василя Булаха.

Світлана Кириленко.

Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^