» Інтернет-шахрайку засуджено до 3 років позбавлення волі
Інформація до новини
  • Переглядів: 612
  • Автор: admin
  • Дата: 25-08-2015, 08:45
25-08-2015, 08:45

Інтернет-шахрайку засуджено до 3 років позбавлення волі

Рішенням Бахмацького районного суду від 12 серпня 2015 року за скоєння шахрайських дій у мережі «Інтернет» 22­річну бахмачанку засуджено до 3 років позбавлення волі.

Досудовим розслідуванням встановлено, що жителька м. Бахмача з жовтня по грудень 2014 року за допомогою мобільного телефону, на якому була встановлена операційна система з веб­браузерами, неодноразово реєструвалась в мережі «Інтернет» на сайті «Вконтакте» та створювала сторінки під різними іменами. На вказаних сторінках правопорушниця розміщувала фотознімки одягу та взуття , видаючи їх за свою власність, тобто створила неправдиве рекламне повідомлення з продажу одягу та взуття. На створені рекламні повідомлення відгукнулись 10 осіб, які виявили бажання придбати товари з вказаних сторінок та в якості оплати за замовлений товар перерахували шахрайці грошові кошти. Дані кошти зловмисниця використала на власний розсуд, а замовлений товар не відправила, чим спричинила потерпілим матеріальних збитків на загальну суму майже 5 тис. грн.

Таким чином, правопорушниця вчинила кримінальне правопорушення, передбачене ч.3 ст.190 КК України, за яке понесе покарання у вигляді 3 років позбавлення волі.

При цьому, у провадженні Бахмацького РВ УМВС та прокуратури району перебуває ще декілька кримінальних проваджень за фактами здійснення шахрайських дій цією особою. Досудове розслідування у вказаних кримінальних провадженнях триває.

 

Олег Смалько,

прокурор Бахмацького району.

Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^