» Ніщо так не об’єднує людей, як біда
Інформація до новини
  • Переглядів: 436
  • Автор: admin
  • Дата: 3-03-2017, 09:17
3-03-2017, 09:17

Ніщо так не об’єднує людей, як біда

Сьогодні ж вона на всіх одна — війна, хоч як би ми її не називали. Хтось бере у руки зброю і йде захищати рідну землю, а хтось допомагає фізично, фінансово чи морально. В прагненні підтримати наших відважних вояків єднаються і дорослі, і діти. Так у багатьох населених пунктах району, щоб висловити вдячність своїм героям­землякам, організовують щирі, по­родинному теплі зустрічі.

Нещодавно у Бахмацькому районному історичному музеї відбулася зустріч з учасником АТО Курцовим Сергієм Олександровичем, на яку завітали учні 9 класу ЗОШ №4 з вчителем Вороною Антоніною Василівною. В ході зустрічі школярі ознайомилися з біографією учасника АТО. Багато дітей (спочатку сором’язливо, а потім сміливіше) задавали питання, які їх цікавили. Про що думає людина, яка йде захищати свою Вітчизну? Що значить на війні братерство, дружба? Про що найчастіше думається, де така тонка лінія між життям та смертю, зрадою і самопожертвою? Відповідаючи на запитання учнів, Сергій Олександрович намагався у доступній формі розповісти дітям про життя на війні, про допомогу волонтерів, про солдатську єдність, братерство, про військові будні, про підтримку школярів, які передають воїнам листи, ляльки­обереги та прапори з побажаннями повертатися живими. Такий прапор Сергій Олександрович подарував музею в експозицію «Земляки в АТО».

Ця зустріч нікого не залишила байдужим. Саме такі зустрічі формують в дітях патріотичні почуття, виховують громадянина­патріота, який володіє глибоким розумінням громадянського обов’язку, готовий у будь­який час стати на захист своєї Батьківщини.

Сподіваємося, що в найближчий час ця війна закінчиться, і в Україну прийде мир та спокій.

Наталія Шевченко, науковий співробітник музею.

Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Дорогій донечці , внучці, сестричці

Тані РУЛІ
на ювілей

Тобі 20! І це прекрасно! Хай буде в житті все безхмарно і ясно! Тобі 20. Цим сказано все, хай доля тобі тільки радість несе. Тобі 20! І юність розквітла. Дорога хай буде і чиста, і світла. Тобі 20! Ти повна надії. Хай збудуться всі твої мрії. Бажаємо здоров’я і щастя безмежного. Бар’єри в житті всі долати, коханою бути і вірно кохати. Хай ласка й тепло тебе зігрівають. І кожен твій день тільки успіх вінчає.
Твоя родина.

Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^