» Юні, розумні та чарівні
Інформація до новини
  • Переглядів: 372
  • Автор: admin
  • Дата: 3-03-2017, 09:29
3-03-2017, 09:29

Юні, розумні та чарівні

З вагомими перемогами у шкільних олімпіадах до жіночого свята підійшли юні бахмачанки Вікторія Зуй та Діана Оніщенко – вони переможниці обласних етапів шкільних олімпіад. І хоча навчаються в різних навчальних закладах: Вікторія у 10 класі ЗОШ №5, а Діана у 9 класі Бахмацької гімназії, та й предмети, з яких здобули перемогу різні: Вікторія виборола диплом першого ступеня у обласному турі олімпіади з української мови та літератури, Діана ­ з математики, але це не заважає їм товаришувати і мати спільні захоплення. А поєднує їх любов до музики. Під керівництвом викладача­методиста Бахмацької районної школи мистецтв ім. А. Розумовського Світлани Ситайло опановують вони вокал, і хоча Вікторія вже закінчила музичну школу по класу вокалу, та відвідує хор. Об’єднує їх і любов до народного співу, якому навчаються у художнього керівника дитячого вокального ансамблю «Сузір’я» Будинку дитячої та юнацької творчості Оксани Андрійко. Підтвердженням відомого вислову: «Талановита людина, талановита в усьому», є чисельні нагороди, здобуті дівчатами на музичних конкурсах різних рівнів. На передодні свята зустрілась з цими обдарованими і чарівними дівчатами, які попри нестачу часу, адже підготовка до олімпіад вимагає багато зусиль, під час канікул та карантину вони наполегливо працювали з викладачами, є також активними учасницями громадського життя школи.

Ще з початкової школи Вікторія Зуй виявляла схильність до мови. І тепер, як запевняє дівчина, не виникає жодних труднощів при її вивченні. Свідченням тому є її перемоги, здобуті цього навчального року. Вікторія має диплом III ступеня з обласного етапу Міжнародного конкурсу з української мови і літератури ім. Петра Яцика, лауреат Міжнародного мовно­літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка. Перемога ж на обласному етапі олімпіади вчергове підтвердила, що зусилля дівчини у вивченні рідної мови недаремні. З вдячністю Вікторія говорить про учителя української мови і літератури Віру Іванівну Строгу, яка завжди її підтримує, зачасту супроводжує на конкурсах. У досягненні успіхів вважає дівчина є також заслуга вчителя. Розповідає учениця, якою приємною несподіванкою стало для неї повідомлення Віри Іванівни про перемогу. У вільний час дівчина полюбляє читати. Має титул «Кращий читач України», який отримала на фестивалі, що проходив у місті Львів. Серед захоплень Вікторії і гра на фортепіано, гітарі. Також вона є активним користувачем соціальних мереж. У Твіттері має аж 1500 тих, що підписалися на її сторінку. Таку розумну, творчу та активну старшу сестру намагається наслідувати молодший брат.

До речі, свою майбутню професію Вікторія планує пов’язати з філологією.Також в подальшому вивчати математичну науку планує і Діана Оніщенко, адже має схильність до точних наук. Окрім диплома першого ступеня обласного туру олімпіади з математики, вона також призер II етапу олімпіад з хімії та фізики. До перемоги Діана йшла поступово, починаючи із 6 класу, вона ставала призером II етапу олімпіади з математики, з 7 класу отримувала дипломи спочатку III ступеня, потім II, а цьогоріч I ступеня. Також Діана стала наймолодшою учасницею Малої академії наук України. За свою роботу «Доведення окремих властивостей кватерніонів» (науковий керівник Ірина Анатоліївна Циганенко) здібна учениця отримала диплом I ступеня в першому етапі та успішно захистилася на II етапі захисту наукових робіт. Наразі дівчина разом з вчителем Лідією Миколаївною Мажарою активно готуються до Всеукраїнської олімпіади з математики. «Мені надзвичайно приємно, що Всеукраїнська олімпіада з математики буде проходити у Чернігові, адже, як говорять, тут і рідні стіни допомагатимуть,» ­ відзначає Діана.

Окрім великого багажу знань і досвіду від участі у подібних змаганнях, дівчина також отримує задоволення від спілкування з однолітками з різних куточків нашої країни. Має багато друзів по всій Україні, з якими познайомилася, навчаючись у Всеукраїнській літній математичній школі при Українському фізико­математичному ліцеї при університеті ім. Т.Г. Шевченка.

Окрім захоплення математикою, Діана закохана у музику. Розповідає, що отримує неймовірне задоволення від співу та гри на скрипці, якої навчається у викладача Бахмацької районної школи мистецтв ім. А. Розумовського Ії Володимирівни Артюх. А ще Діана полюбляє подорожувати , як і кожна дівчина, вибирати та купувати модні речі, отримувати та дарувати креативні подарунки, які часто виготовляє своїми руками.

Ось такі вони юні, розумні та активні дівчата, які представлятимуть нашу Чернігівщину і Бахмаччину на Всеукраїнських олімпіадах. Тож побажаємо їм наснаги, оптимізму, успіхів, віри у власні сили, ну і, звичайно ж, перемоги!

Наталія Корень.

Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Дорогій внучці і племінниці

Катеринці ГУБАР
на 5 рочків

Ми тебе дуже любимо і бажаємо: хай несуть білочки гостинці у вишиваній торбинці, подарунків так багато, бо в Катрусі нині свято. Десь у лісі серед трав зайчик квіточок нарвав. Цілу ніч ішов він пішки, аж втомились в нього ніжки. У двері лапкою шкребе: «З днем народження, Катрусю, тебе».
Дідусь, бабуся, дядя Саша.
м. Бахмач.

Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^