» Її жіноче щастя - сім’я
Інформація до новини
  • Переглядів: 545
  • Автор: admin
  • Дата: 3-03-2017, 09:41
3-03-2017, 09:41

Її жіноче щастя - сім’я

Щастя... Яке глибоке поняття. Воно буває різним і у кожного своє. Для Лілії Скребець справжнє щастя – це її сім’я – чоловік Олександр та троє діток – восьмикласниця Діана, другокласник Назар та маленький Дем’янко, якому у переддень Міжнародного жіночого дня виповниться півроку. Для Лілії Анатоліївни та Олександра Анатолійовича Скребців дзвінкий дитячий гомін, щасливі усмішки, добрі очі, успіхи дітей найдорожче за усе.

Ще граючись з ляльками, дівчина мріяла, щоб у неї було троє діток. Потім закінчила школу, навчалася у Черкаському банківському коледжі, вищу освіту здобула у Сумській банківській академії, вийшла заміж. Має гарну роботу у Бахмацькому об’єднаному управлінні Пенсійного фонду. Але головне те, що давня мрія Лілії Скребець здійснилася, нині у неї велика і дружна сім’я, де у любові та злагоді підростають донька та два синочки.

Діана – відмінниця навчання. Жодне шкільне свято не проходить без неї, дівчина бере активну участь у житті навчального закладу, займається хореографією у студії танцю «Ліра –Денс», легкою атлетикою. Щорічно дівчина бере участь у районних олімпіадах, цьогоріч у районній олімпіаді з математики вона посіла І місце та брала участь в обласній.

Про Назара говорять, що він старанний, творчий хлопчик. І це недаремно, адже він бере активну участь у класних святах, а також у заходах, які відбуваються у класі старшої сестрички Діани. Ще Назар відвідує хор, який діє у Будинку дитячої та юнацької творчості, займається танцями у студії танцю «Ліра –Денс».

Діана та Назар обожнюють маленького Дем’янка, пестять, допомагають мамі його няньчити, мріють, аби молодший братик швидше підростав.

­Як справляєтеся з усіма сімейними справами?­ запитую у Лілії Анатоліївни.

­Щоденних клопотів, звичайно ж, вистачає,­ прання, прасування, готування їжі,­ говорить щаслива мама, ­ але всі ці турботи мені в радість. А ще я вдячна своїй мамі, яка мені допомагає та в усьому підтримує. Тож користуючись нагодою, вітаю свою любу матусю з 8 Березня, бажаю їй здоров’я та весняного настрою.

Спілкуючись із Лілією Анатоліївною, зрозуміла, чому вона завжди гарна, усміхнена і привітна, тому, що по­жіночому щаслива.

Інна Мозгова.

Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій

Даринці Василенко
на 10 рочків

Щоб ти була завжди щаслива, добро пізнала у житті. І щоб сміялися до тебе із неба зорі золоті. Щоб гріло сонечко ласкаво. Щоб Бог тебе в опіці мав. І Ангел твій охоронець з плеча твого щоб не злітав. Ми дякуєм Богу, що ти у нас є, хай силу і радість тобі він дає.
Мама, бабуся.

Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^