» Книгоманія -2017
Інформація до новини
  • Переглядів: 338
  • Автор: admin
  • Дата: 23-03-2017, 10:50
23-03-2017, 10:50

Книгоманія -2017

Традиційно навесні в Україні визначають найкращих читачів – дітей. З 2005 року таку традицію започаткувала громадська організація «Форум видавців» у Львові. Читання – це творчий процес. Саме цю думку підтвердив конкурс «Кращий читач – 2017». Щоб стати розумними та здобути знання, потрібно багато читати, адже всім відоме прислів’я «Хто багато читає, той багато знає» або «Читання найкраще навчання».

До Бахмацької районної бібліотеки для дітей завітали конкурсанти, діти 6­7 класів нашого міста. Учасники конкурсу рекламували улюблені книги, розповідали про головних героїв, підкреслювали ті риси їх характеру, що вражають і зацікавлюють користувачів. На конкурсі були представлені такі твори: І.Просяник «За друга грудьми», М.Трублаїні, «Шхуна «Колумб», К.Функе «Безшабашний», Р.Джованьйолі «Спартак» та інші. Найбільш активні учасники Тчаннікова Людмила та Арутюнян Валерія нагороджені дипломами і отримали невеличкі подарунки.

Конкурс «Кращий читач бібліотеки – 2017» ще раз підтвердив вислів «Нам без книг ніяк не можна» та довів, що книги та бібліотека є найкращими друзями та порадниками дітей.

Ольга Кадюк, бібліотекар.

Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій

Ані Юріївні ДОЦЕНКО
на 10 років

Ми тебе вітаємо із великим святом і тобі бажаємо радості багато. Виростай розумна, добра і красива, будь у житті ти завжди щаслива. Виростай на радість і батькам, і рідним. Радісних усмішок, квіточок гарненьких, вогнику, завзяття у очах, рідненька. Бажаємо багато знати, бо всього цікавого в світі так багато. Щоб в житті не знала ти горя і біди, щоб тобі щастило всюди і завжди.
Дідусь, бабуся і вся родина.
с.Бахмач 1.

Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^