» Відкриває вікно у світ прекрасного
Інформація до новини
  • Переглядів: 334
  • Автор: admin
  • Дата: 23-03-2017, 10:55
23-03-2017, 10:55

Відкриває вікно у світ прекрасного

Якщо в людині є талант, помножений ще й на працьовитість, вона обов’язково досягне своєї мрії, розкриє потенціал природних дарувань з користю для себе та оточуючих. Адже, як говорив Йоганн Вольфган Гете: «Здатність закладена заздалегідь, але вона повинна стати умінням».

Творчою, наполегливою та цілеспрямованою особистістю є художниця Катерина Степаненко, яка нещодавно відкрила художню студію живопису у приміщенні Бахмацької ЗОШ №5. Художня студія – це місце, де розкриваються художні таланти дітей, втілюються в життя творчі задуми та ідеї. Всі, хто має бажання відкрити для себе захоплюючий світ мистецтва та творити прекрасне можуть займатися у студії. Із задоволенням Катерина Василівна навчає дітей образотворчої грамоти, розвиває бачення, образну та просторову уяву, фантазію і мистецький смак. Все відбувається в естетично оформленому класі.

Аби школярі та гості змогли поринути в захоплюючий світ мистецтва живопису, Катерина Степаненко прикрасила художню студію власними неперевершеними роботами. Вони поєднують у собі ніжність та гармонію, викликаючи позитивні емоції і гарний настрій. Споглядаючи картини майстрині, мимоволі переконуєшся, що ця людина знайшла себе у творчості. На особливу увагу заслуговують портретні роботи. І хоча це найскладніший жанр у живописі, але молода художниця досить вдало ним володіє.

Дізнаюсь, що позувати не обов’язково, художниця з легкістю зможе зкомпонувати портрет з окремих світлин.

Катерина Степаненко – характерний представник художників сучасності, які щедро діляться своїм талантом, своїми почуттями і знаннями з оточуючими.

Вона вміє побачити красу квітки, кожного листочка, навіть передати переливи кришталево­чистої води у річці.

­Все треба робити з любов’ю. У поганому настрої я не сідаю за роботу. Картини для мене – це спосіб висловити своє бачення та почуття. З кожним новим творчим доробком я відкриваю щось нове для себе. Адже в картини я вкладаю часточку своєї душі і часточку серця,­ говорить майстриня.

Любов до малювання живе в ній з самого дитинства, адже передалася їй від батька та діда. Катерина родом із с.Княжичів, що на Київщині. Скільки себе пам’ятає вона завжди щось зображувала на папері. Помітивши хист до живопису, батьки з 5 класу записали доньку до художньої студії Калинівської школи мистецтв. Впродовж навчання талановита дівчина брала участь у різноманітних конкурсах та олімпіадах, виборюючи призові місця. Після закінчення школи не хотіла полишати улюблене заняття, тож пішла працювати у художню школу викладачем декоративно­ужиткового мистецтва. Згодом вступила до Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» на факультет «Мистецтвознавство і дизайн». Але нестримний потяг до пензля і фарб, любов до людей, до природи рідного краю, її краси спонукали знову займатись улюбленою справою – написанням картин. До вподоби художниці була також робота продавцем­консультантом у магазині художніх матеріалів. Там вона зустріла чимало споріднених душ, які небайдужі до живопису.

Близько року Катерина Степаненко разом зі своїм чоловіком Сергієм мешкає у с.Курені. Тут вона вже створила декілька яскравих художніх робіт. Адже, якщо в її душі народилася ідея – вона бере етюдник і через певний час з під її вмілих рук з’являється справжній шедевр. Своїми роботами Катерина відчиняє нам вікно у світ прекрасного.

Світлана Кириленко.

Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Павлику ПУГАЧУ

Павлику ПУГАЧУ
на 5 рочків

Зичимо тобі, наш хороший, радості й добра на всі літа, вірних друзів і легкої ноші на крутих доріженьках життя. Хай тебе здоров’я не оминає, доброта людська не полишає, щоб цвіла завжди у ріднім краї щастям доленька твоя ясна.
Тато, мама.

Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^