» Небезпека весняної повені
Інформація до новини
  • Переглядів: 300
  • Автор: admin
  • Дата: 23-03-2017, 11:00
23-03-2017, 11:00

Небезпека весняної повені

Загальновідомо, що стихійні лиха, зокрема, весняні паводки, спричиняють велику шкоду народному господарству та населенню. Щодо Бахмацького району, то це стосується насамперед населених пунктів, розташованих вздовж досить примхливої річки Сейм. І вже незабаром, з настанням справжнього весняного тепла, вона може вийти з берегів і створити для місцевих жителів немало складних проблем. Тому співробітниками Бахмацького РВ УДСНС України у Чернігівській області та Бахмацької райдержадміністрації було здійснено рейдову перевірку готовності до пропуску льодоходу, повені та дощових паводків у весняний період 2017 року органів місцевого самоврядування, тих територіальних громад, де можливе підтоплення житлових будинків та населених пунктів.

Дії у випадку загрози виникнення повені, паводка: 1) Уважно слухайте інформацію про надзвичайну ситуацію та інструкції про порядок дій. Дізнайтеся у місцевих органах державної влади та місцевого самоврядування місце збору мешканців для евакуації та готуйтеся до неї. 2) Зберігайте спокій, попередьте сусідів, надайте допомогу інвалідам, дітям та людям похилого віку. 3) Підготуйте документи, одяг, найбільш необхідні речі, запас продуктів харчування на декілька днів, медикаменти. Документи зберігайте у водонепроникному пакеті. 4) Від’єднайте всі електроприлади від електромережі, вимкніть газ. 5) Переженіть худобу, яка є у вашому господарстві, на підвищену місцевість. 6) Пам’ятайте, що дотримання всіх вимог – це гарантія збереження вашого та оточуючих людей життя та матеріальних цінностей.

Андрій Лях, начальник Бахмацького РВ УДСНС України у Чернігівській області.

Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій

Ані Юріївні ДОЦЕНКО
на 10 років

Ми тебе вітаємо із великим святом і тобі бажаємо радості багато. Виростай розумна, добра і красива, будь у житті ти завжди щаслива. Виростай на радість і батькам, і рідним. Радісних усмішок, квіточок гарненьких, вогнику, завзяття у очах, рідненька. Бажаємо багато знати, бо всього цікавого в світі так багато. Щоб в житті не знала ти горя і біди, щоб тобі щастило всюди і завжди.
Дідусь, бабуся і вся родина.
с.Бахмач 1.

Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^