» Сільський фельдшер
Інформація до новини
  • Переглядів: 408
  • Автор: admin
  • Дата: 31-03-2017, 08:57
31-03-2017, 08:57

Сільський фельдшер

Ось уже 26 років у селі Пальчики працює сильна духом жінка, яка зав­жди готова прийти всім на допомогу ­ Катерина Михайлівна Неволько. З 1991 року після закінчення Конотопського медичного училища вона надає медичну допомогу людям ­ від малого до дорослого. До того, як стати на тернистий шлях професії фельд­шера, Катерина Михайлівна працювала у реанімаційному відділенні Бахмацької центральної районної лікарні медсестрою. Нині вона завідуюча фельшерсько­акушерським пунктом с.Пальчиків.

У селі її знають як справжнього майстра своєї справи. Добра, щира, завжди усміхнена жінка. Вона з легкістю знаходить спільну мову з малечою, їй щиро розкривають свої проблеми, готові поділитися наболілим дорослі.

Катерина Михайлівна гарна мама для своєї доньки та турботлива бабуся для внучки. Вона дорожить ними і турбується про них. Жінка бере активну участь у життєдіяльності Пальчиківської громади. Вона ­ депутат сільської ради. Рівень її професійності підтверджується чисельними нагородами. У її арсеналі життєвих здобутків: подяки, грамоти та нагороди за плідну роботу.

Жителі села поважають Катерину Михайлівну за її самовіддану працю, увагу до них, чуйність, відповідальність, а ті, кого вона лікувала та доглядала, щиро їй дякують.

 

Ірина Федечко,

студентка Прилуцького гуманітарно­

педагогічного коледжу ім.І.Я.Франка.

Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Дорогій донечці , внучці, сестричці

Тані РУЛІ
на ювілей

Тобі 20! І це прекрасно! Хай буде в житті все безхмарно і ясно! Тобі 20. Цим сказано все, хай доля тобі тільки радість несе. Тобі 20! І юність розквітла. Дорога хай буде і чиста, і світла. Тобі 20! Ти повна надії. Хай збудуться всі твої мрії. Бажаємо здоров’я і щастя безмежного. Бар’єри в житті всі долати, коханою бути і вірно кохати. Хай ласка й тепло тебе зігрівають. І кожен твій день тільки успіх вінчає.
Твоя родина.

Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^