» Концерт народного артиста України Василя Нечепи
Інформація до новини
  • Переглядів: 541
  • Автор: admin
  • Дата: 7-04-2017, 13:54
7-04-2017, 13:54

Концерт народного артиста України Василя Нечепи

На минулому тижні у районному Будинку культури відбувся концерт кобзаря, лірника, народного співака, лауреата Державної премії імені Тараса Шевченка, народного артиста України Василя Нечепи , приурочений до 160­річчя від дня народження видатного українського письменника, громадського діяча Івана Франка.

Як зазначив Василь Нечепа, це 95 концерт , а планує артист дати 160 таких концертів. Розпочав він цей своєрідний марафон із виступу на могилі Тараса Шевченка, адже Франко високо цінував творчість великого Кобзаря. У виконанні кобзаря­лірника звучали музичні твори різного жанру. Майстерно виконував артист як народні пісенні твори, так і авторські. Цікавими були його коментарі до пісень, а також історичні екскурси і спогади з кобзарського життя. Захід мав і освітню складову – кобзар ознайомив аудиторію з витоками українського музичного мистецтва. Також він демонстрував свою кобзу, виготовлену за зразком інструмента славнозвісного кобзаря Терентія Пархоменка.

Концерт пройшов за ініціативи та підтримки районної влади. У рамках заходу відбулися збір благодійної допомоги для потреб військовослужбовців та ХІI Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця» ­ «Я хочу бачити життя». Кошти, зібрані ГО «Вогонь Відродження» та учнями, будуть використані на потреби військовослужбовців і на придбання офтальмологічного обладнання для дитячого відділення Чернігівської обласної лікарні.

Від імені всіх глядачів народному артисту України щиро дякували голова районної ради Віктор Міщук та заступник голови райдержадміністрації Галина Рибальченко. Вони вручили лірнику квіти та подарунок – картину місцевої художниці Катерини Степаненко.

Також наступного дня народний артист зустрівся з учнівською молоддю. Словом і піснею Василь Нечепа дарував школярам міста віковічну українську мудрість, дух народу, наставляв молодь любити й берегти свою землю. «Живіть у любові та щирості, тоді буде у нас лад,» ­ зазначив кобзар.

Наталія Корень.

Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^