» До Великодня
Інформація до новини
  • Переглядів: 411
  • Автор: admin
  • Дата: 14-04-2017, 08:46
14-04-2017, 08:46

До Великодня

З вірою в душі та надією в серці ми зустрічаємо одне з найвеличніших християнських свят – Великдень. Цей світлий день Христового Воскресіння асоціюється у нас з Благодатним великоднім вогнем, чистим рушником, чудовими писанками та запашною, гарно оздобленою паскою.

На пекарні ПСП «Авангард» з особливим завзяттям добрими помислами та умінням роблять відповідальну справу – випікають паски пекарі Євген Скребець, Дмитро Савченко, Валентина Бойко та бригадир зміни Людмила Ковтун.

­Щоб великодній хліб став справжньою окрасою святкового столу, працівники підприємства розробили власну рецептуру його приготування та оздоблення, враховуючи смаки найвибагливіших покупців,­ говорить головний технолог підприємства Микола Воробей.

У минулому році на пекарні ПСП «Авангард»

виготовили чотири тисячі запашних кулічів. Цьогоріч випекли у двічі більше, вагою 300, 400 та 600 грамів. За помірними цінами їх можна придбати у торгових точках підприємства. Відвідавши пекарню, вдалося побачити процес виготовлення пасок. Звісно, на виробництві всіх секретів не розкривають, але наголошують на тому, що всі продукти, які використовують для випічки хлібобулочної продукції, – виключно натуральні. Умілі пекарі пропонують споживачам широкий вибір продукції – 12 видів хліба та різноманітну здобу.

Паску ми не лише споживаємо вдома, а і йдемо зі святим хлібом на Великдень у гості. Тому приємно, що на виробництві подбали ще й про естетичне пакування великоднього хліба.

Стараються, щоб паски були смачними і принесли радість у кожну оселю. Тож нехай всіх нас зігріває Господня ласка, а світле Воскресіння Господнє наповнює серця радістю.

Світлана Кириленко.

Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій

Даринці Василенко
на 10 рочків

Щоб ти була завжди щаслива, добро пізнала у житті. І щоб сміялися до тебе із неба зорі золоті. Щоб гріло сонечко ласкаво. Щоб Бог тебе в опіці мав. І Ангел твій охоронець з плеча твого щоб не злітав. Ми дякуєм Богу, що ти у нас є, хай силу і радість тобі він дає.
Мама, бабуся.

Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^