» Юні зірки філологічного олімпу
Інформація до новини
  • Переглядів: 138
  • Автор: admin
  • Дата: 21-04-2017, 08:35
21-04-2017, 08:35

Юні зірки філологічного олімпу

Багато талановитих дітей навчається в Бахмацькій ЗОШ І­ІІІ ст. №5, які щороку представляють наш заклад на різноманітних інтелектуальних творчих конкурсах. І цього року на всеукраїнському філологічному олімпі засяяли дві юні зірки. Це Лапа Єгор і Зуй Вікторія.

Лапа Єгор, випускник 11­А класу, постійний призер обласного етапу конкурсу­захисту науково­дослідних робіт МАН з математики (науковий керівник – Циганенко Ірина Анатоліївна), української мови й фольклористики (науковий керівник – Левченко Тетяна Петрівна).

Цьогоріч він спробував свої сили в ювілейному Х Міжнародному конкурсі з українознавства для учнів 8­11 класів загальноосвітніх шкіл, який проходив у Києві 30­31 березня.

Конкурс доволі складний і проходив у 2 етапи. Спочатку журі відібрало 94 найдостойніші серед 230 робіт з 23 областей України, м. Києва, Іспанії, Казахстану, Придністровської Молдавської Республіки. Найбільше робіт надійшло з Івано­Франківської та Донецької областей. До речі, нашу Чернігівську область представляла тільки робота Лапи Єгора.

Авторів кращих робіт і було запрошено на 2­ий етап – конкурс­захист. За заочне оцінювання робота Лапи Єгора «Дідух – український оберіг» отримала 19 балів з 20 можливих. Контрольну роботу з українознавства хлопець написав на 7,5 бала із 10. І на самому захисті тримався впевнено й достойно, що дало йому змогу цілком заслужено посісти ІІІ місце серед 26 конкурентів­одинадцятикласників.

Окрім інтелектуального змагання, учасники мали змогу відвідати ряд цікавих екскурсій, організованих науково­дослідним Інститутом українознавства, на базі якого й проходив конкурс.

У той самий час 27 березня у комунальному закладі Білоцерківської міської ради "Білоцерківський міський Будинок органної та камерної музики” відбулося урочисте відкриття ІV етапу учнівської Всеукраїнської олімпіади з української мови і літератури. Серед учнів 10 класу Чернігівщину презентувала учениця 10­А класу Зуй Вікторія, щорічна призерка обласного етапу Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика і учнівської олімпіади з української мови і літератури під керівництвом свого вчителя­предметника Строгої Віри Іванівни.

Мовно­літературні змагання тривали із 27 по 31 березня у КВНЗ КОР "Академія неперервної освіти”. Загальна кількість учасників змагань юних знавців української мови та літератури складала 152 особи. Це школярі 8­11 класів з усіх областей України та міста Києва.

Олімпіада мала два тури: один день учні виконували завдання з української мови, другий – з української літератури. Прекрасне місто Біла Церква з багатовіковою історією, нові знайомства, юні філологи з усіх куточків України, атмосфера змагань – усе це підносило дух, бажання показати гідний результат, не підвести свого вчителя, школу, район та область загалом, адже це дійсно відповідально. Звичайно, рівень завдань суттєво відрізнявся від тих, з якими дівчині доводилося працювати на попередніх етапах. Але бажання гідно показати свої, не дивлячись на брак часу відведений на виконання завдань, привело до омріяної мети – диплома ІІІ ступеня в IV етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури.

Також були передбачені культурно­розважальні заходи для учасників змагань: перегляд вистави "Дерева помирають стоячи” в Київському академічному обласному музично­драматичному театрі імені П.К. Саксаганського, екскурсії Державним дендрологічним парком "Олександрія” НАН України та містом, весняні розваги на льодовій арені "Білий Барс” м. Білої Церкви.

Ніна Ярошенко,

заступник директора школи

з навчальної роботи.

Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Миколі Олександровичу Доценку

на 60-­річчя
Літа відлітають лелеками у вирій,
у далі безкраї ­ за обрій летять,
а Вам, любий тату, на життєвій ниві
сьогодні від роду уже 60.
Низький Вам уклін від дітей і онуків,
здоров'я міцного з роси і води,
нехай ваші лагідні натруджені руки
тепло і любов нам дарують завжди.
Спасибі, татусю, за ночі безсоннії,
спасибі, рідненький, за те, що Ви є,
нехай же Господь Вам дарує здоров'я,
наснаги і сили щодень додає.
Дружина, діти, внуки.
с.Білі Вежі ­ м.Рославль.
Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^