» Чергова перемога гімназистів
Інформація до новини
  • Переглядів: 532
  • Автор: admin
  • Дата: 5-05-2017, 08:37
5-05-2017, 08:37

Чергова перемога гімназистів

Нещодавно шкільні подвір’я Бахмацької гімназії та Бахмацької ЗОШ І­ІІІ ст. № 1 наповнила завзята юнь у камуфляжній формі та вишиванках. Під браві команди шикувалися юні джури та проходили урочистим ходом з виконанням ладової пісні, а ще брали участь у вправах «Впоряд» та «Відун», грі «Рятівник», змагались у конкурсах на знання історії України та доби козаччини, стрільбі з пневматичної зброї, перетягуванні линви. Так активно і з козацьким завзяттям відбувався районний етап Всеукраїнської дитячо–юнацької військово­патріотичної гри «Сокіл (Джура)».

В урочистому відкритті змагання брали участь голова районної ради Віктор Міщук, начальник відділу освіти райдержадміністрації Лариса Журба. Посадовці привітали школярів та побажали наснаги оптимізму і, звичайно, перемоги.

У військово­патріотичній грі брали участь 11 команд з навчальних закладів району. За підсумками всіх етапів змагань кубок за І зайняте місце отримала команда Бахмацької гімназії – рій «Січ», за ІІ місце – «Молода Січ» Бахмацької ЗОШ І­ІІІ ст. № 5, за ІІІ місце – «Молода Січ» Митченківського НВК. Переможець ­ рій «Січ» братиме участь в обласному етапі Всеукраїнської дитячо ­ юнацької військово – патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Бажаємо їм успіхів та перемоги. І маємо надію, що гімназисти продовжуючи традицію, розпочату десятикласниками Бахмацької гімназії, які також здобули перемогу в районному етапі минулого року, переможуть на обласному етапі гри та гідно представлять Бахмаччину на Всеукраїнських змаганнях.

 

Наталія Бережна.

 

Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^