» Над Бахмаччиною замайоріли прапори України та Європейського союзу
Інформація до новини
  • Переглядів: 313
  • Автор: admin
  • Дата: 12-05-2017, 14:14
12-05-2017, 14:14

Над Бахмаччиною замайоріли прапори України та Європейського союзу

11 травня у Бахмачі відбулася урочиста церемонія підняття Державного Прапора України та Прапора Європейського союзу. Цього року ця урочиста церемонія відбулася не тільки з нагоди Дня Європи, а приурочена знаменній та доленосній для всього українського народу події ­ Рада Європейського союзу затвердила рішення про надання Україні безвізового режиму.

За інформацією ЗМІ, засідання Ради ЄС розпочалося 11 травня у Брюсселі об 11 годині за київським часом. І вже на його початку було прийняте це важливе для України рішення. Це черговий крок до українського безвізу. Наступний — церемонія підписання в Європейському парламенті — може відбутися вже 17 травня. Потім цей законодавчий акт буде оприлюднено та ймовірно 11 червня він набуде чинності.

До Європейського Союзу входить 27 могутніх країн. Символом досконалості, повноти та єдності є прапор Європи. На ньому зображено 12 золотих зірок, які символізують солідарність і гармонію між народами. Почесне право підняти Прапор Європейського Союзу на Бахмаччині було надано ройовому команди переможців ІІ обласного етапу Всеукраїнської дитячо­юнацької військово­патріотичної гри «Сокіл (Джура)» Захару Васечку та лауреату Всеукраїнської олімпіади з математики Діані Оніщенко.

Зі знаковою подією в історії України присутніх привітали голова районної ради Віктор Міщук, в.о. голови райдерж­адміністрації Володимир Цепух, Бахмацький міський голова Павло Шимко. Вони висловили сподівання, що цей день стане символом нового початку, вільного та успішного шляху, мирної співпраці між суверенними націями, що ґрунтується на спільних європейських цінностях та ідеалах миру. Впровадження безвізового режиму відкриє для українців нові можливості та пріоритети, але головним залишається збереження миру та незалежності нашої держави. Саме європейське та демократичне майбутнє відстоюють нині наші захисники на східних рубежах України.

Продовжився захід яскравим флеш­мобом, який продемонструвала учнівська молодь м.Бахмача. Футбольне поле стадіону розквітло різнобарв’ям вишиванок та сяяло від щасливих посмішок дітей. Хлопці та дівчата­учасники флешмобу подарували присутнім море позитивних емоцій та гарний настрій.

Свої творчі виступи представили глядачам Діана Оніщенко, Юлія Шевченко, Альона Єрмоленко, Анастасія Коваленко та Юлія Ярошенко, виконавши пісні на англійській мові. Цим вони показали, що ми, українці, повинні відчувати себе вільними у «Європейському домі» та популяризувати загальне європейське культурне надбання серед молоді.

Світлана Кириленко.

Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашому дорогому

КОЛІ ДАНЬКУ
на 2 рочки

Твій день народження не тільки твоє свято, радіють рідні, друзі теж. І ми тобі бажаєм щастя так багато, щоб у житті воно не мало меж. Нехай життя здається добрим дивом і плідні будуть справи і шляхи. Нехай живеться легко і щасливо, благословенний будь і Богом, і людьми.
Дідусь Володя,
бабуся Наташа.
с. Бахмач 1.

Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^