» Шануймо наших матерів
Інформація до новини
  • Переглядів: 338
  • Автор: admin
  • Дата: 12-05-2017, 14:21
12-05-2017, 14:21

Шануймо наших матерів

Христос воскрес! Господь сотворив чоловіка і жінку, і настановив плодитись і множитись. Саме так, жінка була наділена великим даром — даром народжувати і бути матір’ю. Тому весь християнський світ у другу неділю травня, коли від сну прокидається природа, віддає шану Матері. У цю неділю ми в особливий спосіб шануємо матерів. Згадуємо матір, яка нас народила, виховала, піклувалась про нас, допомагала нам стати добрими людьми. Згадуємо нашу хресну матір, її молитовну опіку. Вшановуємо нашу неньку Україну, на землі якої ми виросли і увібрали в себе її культурне багатство. Особливу пошану віддаємо нашій небесній Матері — Пресвятій Богородиці, якій присвячений не тільки один день, але й цілий місяць травень. Народна мудрість голосить: «Бо хто матір забуває, того люди цураються, в хату не пускають».

Тож дорогі брати і сестри, вітаймо наших матерів, даруймо їм не тільки квіти, але і свою любов, турботу і підносімо щиру молитву за них. І нехай ніхто і ніколи не соромиться своїх матерів.

Дорогі матері, сердечно вітаю вас з величним днем МАТЕРІ. Нехай Всемилостивий Господь наділить вас усіма ласками, дарує мир, злагоду, добробут і нехай ніколи не з’являються у вас сльози смутку, а тільки радості. Нехай Господь благословить усіх наших Матерів.

 

Ієрей Володимир Павлина,

настоятель Свято—Успенської парафії

м.Бахмача, та Свято—Миколаївської парафії

с. Рубанка УПЦ КП.

Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій

Даринці Василенко
на 10 рочків

Щоб ти була завжди щаслива, добро пізнала у житті. І щоб сміялися до тебе із неба зорі золоті. Щоб гріло сонечко ласкаво. Щоб Бог тебе в опіці мав. І Ангел твій охоронець з плеча твого щоб не злітав. Ми дякуєм Богу, що ти у нас є, хай силу і радість тобі він дає.
Мама, бабуся.

Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^