» День захисту дітей у Бахмацькому депо
Інформація до новини
  • Переглядів: 356
  • Автор: admin
  • Дата: 9-06-2017, 08:41
9-06-2017, 08:41

День захисту дітей у Бахмацькому депо

Усі, хто першого червня завітав до Бахмацького депо на перший всеукраїнський дитячий флешмоб «Разом у майбутнє» з нагоди Міжнародного дня захисту дітей, що відбувся за ініціативи керівництва Укрзалізниці, отримав чимало позитивних емоцій та стійке переконання в тому, що в нашої країни та української залізниці буде гарне майбутнє. Адже творчі роботи на асфальті, виконані крейдою дітьми працівників депо, більшість у кольорах національного прапора, тут і карта нашої країни, і герб та прапор, свідчать про їх непереборний патріотизм та любов до рідної країни, а майстерність та точність, з якою зображували діти поїзди та паротяги, в багатьох видають майбутніх залізничників. Яскраве сонечко, присутнє у кожному малюнку, виражало найголовніше на сьогодні дитяче бажання – щоб над їхніми головами завжди було чисте і мирне небо.

Журі у складі спеціалістів підприємства, серед яких був і художник, з відповідальністю поставилося до своїх обов’язків, кожна дитина мала можливість презентувати свій творчий доробок, розкрити задум, адже для дітей важливо, щоб дорослі дослухалися до їхніх думок та бачення майбутнього залізничної галузі України.

Приємно, що хоча журі і визначило переможців в окремих номінаціях, та жодна дитина не пішла зі свята без подарунка. Спостерігала з яким захопленням майже півсотні дітей отримали яскраві розмальовки, олівці, зошити та солодощі, а батьки з радістю дивилися на їх щасливі посмішки.

­ Таке свято профспілковий комітет за сприяння адміністрації проводить вперше. Сподіваюсь, що подіб­ні заходи стануть у нас доброю традицією,­ відзначає голова профспілкового комітету Бахмацького вагонного депо Анжела Рожнова.­ Ми дуже вдячні батьками, дідусям та бабусям, які привели дітей та і самі брали активну участь у цьому флешмобі, адже без їхньої допомоги це свято навряд чи було б настільки вдалим.

Ще не один день малюнки юних художників радуватимуть працівників депо, нагадуючи їм про найцінніший скарб ­ наших дітей і радісний блиск в їхніх очах від отриманої уваги та любові.

Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій

Ані Юріївні ДОЦЕНКО
на 10 років

Ми тебе вітаємо із великим святом і тобі бажаємо радості багато. Виростай розумна, добра і красива, будь у житті ти завжди щаслива. Виростай на радість і батькам, і рідним. Радісних усмішок, квіточок гарненьких, вогнику, завзяття у очах, рідненька. Бажаємо багато знати, бо всього цікавого в світі так багато. Щоб в житті не знала ти горя і біди, щоб тобі щастило всюди і завжди.
Дідусь, бабуся і вся родина.
с.Бахмач 1.

Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^