» Діти - майбутнє незалежної України
Інформація до новини
  • Переглядів: 391
  • Автор: admin
  • Дата: 9-06-2017, 08:43
9-06-2017, 08:43

Діти - майбутнє незалежної України

Минулого тижня, в перший день літа, весь світ відзначав Міжнародний день захисту дітей ­ прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і майбутнє нашої незалежної України.

З цієї нагоди в районному Будинку культури відбулося святкове дійство. У концертній програмі брали участь майже 180 маленьких талановитих бахмачан, які подарували присутнім масу позитивних емоцій та вражень і налаштували на гарний літній відпочинок. 25 чудових номерів

підготували юні вокалісти, вокальний ансамбль «Веселка» районного Будинку культури, учасники зразкової студії танцю «Ліра Денс», хореографічного колективу «Грація» школи мистецтв ім. Андрія Розумовського, хореографічного колективу «Гармонія» районного Будинку культури, учні 1Б класу ЗОШ № 5. Приємно, що глядачами в основ­ному також були діти. Про щасливе і безтурботне дитинство під мирним небом України говорили зі сцени ведучі та співали юні аматори. Дітям бажали зростати здоровими та радісними, прославляти свої родини і рідний край.

 

Наталія Корень.

Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій

Ані Юріївні ДОЦЕНКО
на 10 років

Ми тебе вітаємо із великим святом і тобі бажаємо радості багато. Виростай розумна, добра і красива, будь у житті ти завжди щаслива. Виростай на радість і батькам, і рідним. Радісних усмішок, квіточок гарненьких, вогнику, завзяття у очах, рідненька. Бажаємо багато знати, бо всього цікавого в світі так багато. Щоб в житті не знала ти горя і біди, щоб тобі щастило всюди і завжди.
Дідусь, бабуся і вся родина.
с.Бахмач 1.

Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^