» Подарунок Свято-Успенській парафії м.Бахмача
Інформація до новини
  • Переглядів: 380
  • Автор: admin
  • Дата: 9-06-2017, 08:45
9-06-2017, 08:45

Подарунок Свято-Успенській парафії м.Бахмача

В одне з найбільших та найшанованіших християнських свят – День Святої Трійці, голова Бахмацької районної організації Української організації Українського національного фонду допомоги інвалідів Чорнобиля Василь Дахно та ліквідатори наслідків аварії на ЧАЕС передали Свято­Успенській парафії м.Бахмача УПЦ КП ікону «Чорнобильський спас», аби прихожани молилися за їх здоров’я, а також за життя та щасливе майбутнє всіх захисників нашої держави.

Ікону за всіма церковними канонами майстерно виконала відома професійна художниця Ірина Серга. Оздоблення для «Чорнобильського спасу» ­ рамку – змайстрував приватний підприємець Сергій Васечко. А щоб цей витвір мистецтва став окрасою храму, фінансову допомогу надав депутат районної ради Микола Іванюк.

Нині ікона знаходиться у церкві, яка діє у старому дерев’яному приміщенні колишньої ЗОШ №4, де нині проходять богослужіння. У майбутньому планують, що вона знайде своє місце у новозбудованій пропам’ятній каплиці св.Феодосія Чернігівського, яку буде зведено біля нового приміщення поліклінічного відділення.

Настоятель Свято­Успенської парафії м.Бахмача Української Православної церкви Київського Патріархату Володимир Павлина щиро подякував за щедрий подарунок, освятив ікону «Чорнобильський спас», та побажав усім многії та благії літа.

 

Інна Мозгова.

Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Дорогій внучці і племінниці

Катеринці ГУБАР
на 5 рочків

Ми тебе дуже любимо і бажаємо: хай несуть білочки гостинці у вишиваній торбинці, подарунків так багато, бо в Катрусі нині свято. Десь у лісі серед трав зайчик квіточок нарвав. Цілу ніч ішов він пішки, аж втомились в нього ніжки. У двері лапкою шкребе: «З днем народження, Катрусю, тебе».
Дідусь, бабуся, дядя Саша.
м. Бахмач.

Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^