» Звернення Громадської ради при райдержадміністрації до мешканців Бахмаччини
Інформація до новини
  • Переглядів: 219
  • Автор: admin
  • Дата: 16-06-2017, 11:33
16-06-2017, 11:33

Звернення Громадської ради при райдержадміністрації до мешканців Бахмаччини

Проблема безпритульних тварин для Бахмаччини стоїть надзвичайно гостро й потребує негайного вирішення. Не таємниця, що в суспільстві поширюється думка, що єдиним шляхом вирішення проблеми безпритульних тварин є їх фізичне знищення. Здавалось би, так просто, немає тварини, немає проблеми. Але насправді це надзвичайно спірне питання. Адже, по­перше, це абсолютно варварський метод, негідний для країни, яка обрала європейський шлях розвитку. Згадаймо, скільки було жахливих випадків, які викликали великий суспільний резонанс, коли тварин розстрілювали або вони помирали в страшних муках від отрути. Та й з морально­етичної точки зору метод вбивства тварин є неприйнятним для цивілізованого суспільства.

Є шляхи вирішення проблеми гуманними методами. Одним з методів регулювання чисельності безпритульних тварин є стерилізація. Отже, після стерилізації тварини не мають здатності розмножуватися, відповідно їх чисельність неухильно скорочується; тварини стають більш спокійними та лагідними; не виникає скупчення тварин, які несуть потенційну небезпеку для оточуючих. Ще раз наголошуємо, що масова стерилізація ­ це єдиний ефективний метод скорочення чисельності безпритульних тварин, аж до повної їх відсутності на вулицях.

А звідки взагалі беруться безпритульні тварини? Шановна громадо, треба визнати, що тварини­безхатченки з’являються на вулицях через людську жорстокість та безвідповідальність. Наприклад, у Німеччині, штраф за викинутих на вулицю собаку чи кішку

становить 25000 євро. А у нас вважається за норму викинути на вулицю тваринку, яка набридла, чи винести десь до ринку чи магазину коробку з небажаним потомством, прирікаючи живих безпорадних істот на жалюгідне існування та ранню смерть. Саме такі викинуті тваринки та підкинуті цуцики та кошенята регулярно поповнюють чисельність безпритульних тварин міста. Своїми жорстокими діями безвідповідальні господарі заплямовують свою совість, порушують суспільну мораль та наносять шкоду оточуючим людям, поширюючи проблему безпритульних тварин.

Члени Громадської ради при Бахмацькій райдержадміністрації звертаються до всіх мешканців міста — будьте відповідальними господарями для своїх домашніх тваринок! Взяти в свій дім собаку чи кішку — це має бути продуманий крок, варто добре зважити, чи є у вас можливість та бажання дбати про тварину протягом всього її життя. Тварина — це не забавка в людських руках, це жива істота, яка повністю беззахисна перед зовнішнім світом без піклування свого господаря. Отже, якщо ви є власником безпородної собаки або кішки, завчасно стерилізуйте свою тваринку.

Висока свідомість та відповідальність суспільства, спільні зусилля небайдужих ­ ось запорука ефективного, довготривалого та гуманного вирішення проблеми безпритульних тварин нашого міста. Тож Громадська рада закликає всіх небайдужих мешканців Бахмача долучитися до цієї важливої та благородної справи. Разом ми зможемо зробити багато добрих і корисних справ!

Громадська рада при

Бахмацькій райдержадміністрації.

Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій

Тетяні Станіславівні
Іващенко
на 16-­річчя

Свою милу іменницю ми щиро вітаємо, чарівною квіточкою квітнути бажаємо. Щоб була здорова, гарна та щаслива, ніжна, як те сонечко, як квітка – вродлива. Життя хай дарує радість та надію і здійсняться найкращі заповітні мрії. Від душі тебе ми всі вітаємо, цілуємо і ніжно обіймаємо.
Тато, дідусь Коля, бабуся Ніна,
тьотя Наташа і братик Максим.
с.Курінь.

Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^