» На крилах прощального вальсу
Інформація до новини
  • Переглядів: 892
  • Автор: admin
  • Дата: 30-06-2017, 08:50
30-06-2017, 08:50

На крилах прощального вальсу

Квітучий червневий вечір приносить до нас свято, якого немає в жодному календарі – випускний вечір. Це свято, в якому переплелись радість і смуток, спогади і мрії, дитинство і юність.

Для 21 випускника Курінського НВК це фініш шкільного життя і водночас старт у незвідане світле майбутнє. Адже для вчорашніх школярів прийшов той час, коли їхня спільна стежина розходиться у різні напрямки і перед ними відкриваються тисячі доріг, де кожен обере свій життєвий шлях.

Традиційно на чолі з класним керівником Ларисою Матісько та першою вчителькою Людмилою Семенченко випускники колоною пройшли від рідної школи до Будинку культури, де відбулись урочистості. Святково прикрашена сцена, море квітів, щирих усмішок та злива овацій чекала на випускників. Дівчата у вишуканих сукнях та з модними зачісками, хлопці, одягнені в елегантні костюми, зайняли почесні місця на сцені.

З напутніми словами привітань до випускників звернувся голова районної ради Віктор Міщук та вручив спільно з начальником відділу освіти райдержадміністрації Ларисою Журбою за зразкові успіхи в навчанні вчорашнім одинадцятикласникам відзнаки – золоту медаль Людмилі Гриненко, срібні медалі Інні Левченко, Юлії Силці, Валерії Матісько, Катерині Марундик. Окрім цього, від керівництва району медалісти отримали грошову винагороду.

Один за одним трохи збентежені, але з сяючими щасливими обличчями юнаки та дівчата отримали з рук директора Курінського НВК Оксани Доліч документ, який відмежовує дитинство від дорослого життя – атестат про повну загальну середню освіту.

За доброю традицією депутат районної ради, керівник ПСП «Авангард» Василь Булах відзначив випускників­медалістів та пайовика господарства Віталія Туму цінними подарунками – сучасними мобільними телефонами. Також від Василя Миколайовича 22 учні ­ призери олімпіад та спортивних змагань, отримали матеріальну винагороду.

Не залишив поза увагою випускників Курінського НВК народний депутат України Валерій Давиденко. Валерій Миколайович передав медалістам матеріальне заохочення.

Депутат обласної ради Ярослав Сторубльов подарував випускницям, які з відзнаками закінчили школу, флеш­карти пам’яті.

Шістьох випускників благодійний фонд «Україна ХХІ ст.» відзначив грошовою винагородою.

Найкращі слова побажань випускникам адресували Курінський сільський голова Леонід Вдовенко та депутат районної ради Світлана Шатан. Кожен із них привітав юнаків та дівчат квітами.

З вдячністю та шаною винуватці свята вітали квітами та концертними номерами вчителів, батьків та всіх тих, хто впродовж одинадцяти років брав участь у їхньому шкільному житті.

Родзинкою заходу стали хореографічні композиції та декламування віршів майбутніми першокласниками. Після кожного номеру випускного вечора, що гармонійно впліталися у сценарій, зал Будинку культури відлунював аплодисментами.

Завершальним акордом урочистого заходу був прощальний випускний вальс, де ніби дитинство з юністю у парі прощалися зі школою.

Святкували випускники аж до світанку, зустрічаючи перші промені сонця, які освітили їм дорогу у доросле життя.

Тож нехай вам щастить, дорогі діти! У добру й світлу путь!

 

 

 

 

Світлана Кириленко.

Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: golospris2017@ukr.net, golospris@i.ua
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^