» Випускний вечір - неповторне свято юності
Інформація до новини
  • Переглядів: 318
  • Автор: admin
  • Дата: 30-06-2017, 08:54
30-06-2017, 08:54

Випускний вечір - неповторне свято юності

ипускний вечір – це свято юності та краси, це прощання зі школою та дитинством, це – провісник незвіданих доріг дорослого життя. Випускний вечір… Скільки в ньому спогадів, мрій, сподівань, радості, смутку, світлої печалі. Які щемливо­ніжні почуття охоплюють душу юнаків та дівчат, їхніх батьків, вчителів.

Світанкова зоря покликала цьогоріч у незвідані далі, різнобарв’я життя 232 випускників району. Приємно, що серед них 22 медалісти, які, підтвердивши свої знання, успішно склали ЗНО.

Вихованці Бахмацької ЗОШ І­ІІІ ст. №5 порадували своїх наставників шістьма медалями – двома золотими і чотирма срібними. Золоті медалі отримали Дарина Конюшенко та Дарина Лебедь, а срібні –Катерина Пащенко, Вікторія Руденко, Євгенія Сиплива та Михайло Шелудько.

За високі досягнення у навчанні випускники Курінського НВК одержали п’ять меда­ лей – 1 золоту та 4 срібні. Золотою медаллю нагороджено Людмилу Гриненко, а срібними – Інну Левченко, Катерину Марундик, Валерію Матісько та Юлію Силку.

У випускників Бахмацької ЗОШ І­ІІІ ст. №4 – чотири срібні медалі. Їх одержали Ірина Барабаш, Вікторія Кондратенко, Валентин Хаман та Марина Ярмошенко.

Гімназисти мають дві медалі: одну золоту і одну срібну. Золота – у Захара Васечка, а срібна – у Катерини Гурин.

Срібними медалями нагороджено випускників Бахмацької ЗОШ І­ІІІ ст. №1 Володимира Смаглюка, Бахмацької ЗОШ І­ІІІ ст. №2 Наталію Лисун та Інну Туз, Рубанської ЗОШ І­ІІІ ст. Олександра Кравченка та Стрільницької ЗОШ І­ІІІ ст. Богдана Сєрика.

Відшуміли випускні вечори. Позаду в колишніх учнів безтурботна і весела пора, попереду – незвідані дороги дорослого життя. Під час урочистостей напутні слова та привітання звучали від в.о.голови райдержадміністрації Володимира Цепуха, голови районної ради Віктора Міщука, начальника відділу освіти райдержадміністрації Лариси Журби, Бахмацького міського голови Павла Шимка, представників виконавчої влади та місцевого самоврядування, батьків, директорів, вчителів та гостей свята. Випускникам, які досягли значних успіхів у навчанні, окрім здобутих золотих та срібних медалей, вручили подарунки від райдержадміністрації та районної ради, народного депутата України Валерія Давиденка, депутата обласної ради Ярослава Сторубльова, керівників місцевих сільгосппідприємств.

А вже потім елегантні хлопці та красуні дівчата закружляли у традиційному прощальному вальсі. Скільки у ньому ніжності, граціозності, оптимізму, надії, краси. Тож у добру путь, шановні випускники! Хай доля стелиться вам чистим полотном!

 

 

 

Інна Мозгова.

Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій

Даринці Василенко
на 10 рочків

Щоб ти була завжди щаслива, добро пізнала у житті. І щоб сміялися до тебе із неба зорі золоті. Щоб гріло сонечко ласкаво. Щоб Бог тебе в опіці мав. І Ангел твій охоронець з плеча твого щоб не злітав. Ми дякуєм Богу, що ти у нас є, хай силу і радість тобі він дає.
Мама, бабуся.

Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^