» Дмитрівчани на фестивалі «Поліське коло»
Інформація до новини
  • Переглядів: 826
  • Автор: admin
  • Дата: 28-08-2015, 11:17
28-08-2015, 11:17

Дмитрівчани на фестивалі «Поліське коло»

 Десятий ювілейний фольклорний фестиваль національних культур «Поліське коло», в якому взяли участь самодіяльні артисти Дмитрівського селищного будинку культури, відбувся в день святкування 24 річниці незалежності нашої держави  в місті Чернігів.
Серед кращих колективів художньої самодіяльності Чернігівщини, Київської області, представників національних культур Азербайджану, Білорусії, Німецької, Корейської та інших товариств, успішно виступив дитячий Зразковий ансамбль «Веселі ложкарі», вокальне тріо у складі Ніни Кладкової, Станіслава та Олени Ковтунів. Дуже тепло зустрічали щирими оплесками дмитрівчан, як на головній сцені фестивалю, так і на   співочому полі. По закінченню свого виступу дмитрівчани отримали Диплом за збереження і популяризацію національних традицій та активну участь у Х ювілейному міжнародному фольклорному фестивалі національних культур «Поліське коло». Красиві сценічні костюми самодіяльних артистів з Дмитрівки викликали у багатьох гостей фестивалю бажання сфотографуватися на згадку.
Колектив Дмитрівського будинку культури щиро дякує голові Бахмацької райдержадміністрації  В.Ф.Міщуку, начальнику відділу освіти Бахмацької райдержадміністрації О.В.Комару, колективу ПРаТ «Дмитрівське ЗПП»,  генеральному директору Ю.Г.Липовяку, директору Григорівської ЗОШ  І-ІІІ ст. Г.А.Корнух, директору ТОВ « Агродмитрівське» О.А.Счастлівцеву за неоціненну допомогу в організації та фінансуванні поїздки на фестиваль.
Станіслав Ковтун, керівник дитячого Зразкового колективу «Веселі ложкарі» .
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^