» Вишкільний табір «Легіон Північ» - новий формат національно-патріотичного виховання молоді
Інформація до новини
  • Переглядів: 1 001
  • Автор: admin
  • Дата: 7-07-2017, 10:12
7-07-2017, 10:12

Вишкільний табір «Легіон Північ» - новий формат національно-патріотичного виховання молоді

Насичені дні видалися у юнаків та дівчат, які з 30 червня по 2 липня брали участь у наметовому військово­патріотичному таборі «Легіон Північ».

Таборування організовано за ініціативи ГО «Вогонь Відродження», ГО «Бахмацька районна спілка учасників АТО», ВГО «Сокіл», ГО «Легіон Свободи» в рамках розробленої депутатами від ВО «Свобода» районної Програми національно­патріотичного виховання дітей та молоді в Бахмацькому районі на 2017­2021 роки.

Діяв табір поблизу міста Батурин на березі річки Сейм, його учасниками стали понад 100 дітей віком від 10 до 18 років. У своїй більшості це діти з Бахмача та Бахмацького району, але були й гості з Борзнянського, Коропського, Талалаївського районів та навіть з Київщини та Авдіївки Донецької області.

Під наглядом досвідчених тренерів ­ учасників бойових дій, інструкторів та вчителів юні патріоти отримали можливість активно відпочити та пройти курс справжньої військової підготовки.

Програма табору розроблена орієнтуючись на вікові особливості учасників, та включала в себе вишколи з тактики, поводження зі зброєю, стрільби, військової медицини, мінної справи, самозахисту (ножовий бій), снайперської справи, заняття з туризму та історії.

Практичні заняття побудовані так, щоб максимально передати дітям корисний досвід. У таборі вони стають самостійними, дисциплінованими, щоб у будь­якій життєвій ситуації вони не розгубилися і вчинили правильно – будь це зупинка кровотечі з пальця, або застосування прийомів самозахисту на вулиці.

Перебування юних патріотів у таборі було розписано погодинно. Зранку ­ це руханка, яку проводить інструктор, потім заняття, з перервами на сніданок, обід, вечерю та купання. Ввечері ­ це показ фільмів, пісні та лекції. В один із днів в табір з виступом завітав відомий в Україні та за її межами бандурист, кобзар і лірник Тарас Компаніченко.

«Військово­патріотичний табір «Легіон Північ», ­ це наша перша спроба створити на Чернігівщині для молоді територію активного відпочинку нового формату. Під час таборування дитина хоч на короткий час відпочиває від гаджетів та світу технологій. Натомість, ми пропонуємо вихованцям спортивний режим, широку програму вишколів та розваг і, звісно ж, море живого спілкування. Таборування «Легіон Північ» унікальне тим, що ми навчаємо дітей виживати в польових умовах, що дозволить їм стати самостійними. Кожен день – це перемога над собою для кожного, хто потрапив у табір «Легіон Північ». Це вдосконалення своїх фізичних можливостей та знань, які діти не отримають у школі», ­ зазначив керівник табору, голова Бахмацької організації ВО «Свобода» Денис Сергієнко.

Організатори щиро вдячні всім, хто долучився до проведення табору: вчителям Семенчук О.І. та Заїці О.В., меценатам Усенку А.П., Іваньку С.О., Булаху В.М., Риженку С.І., Шевченку В.Г., Ракші Т.В., військовому комісару Бахмацького РВК Григорчуку О.Л., Батуринському міському голові Душі Л.Л., начальнику відділу освіти Бахмацької райдержадміністрації Журбі Л.М., Бахмацькому міському голові Шимку П. М., голові Бахмацької райдержадміністрації Неділько Т.М., голові Бахмацької районної ради Міщуку В.Ф. та багатьом іншим, хто допомагав.

На наступні таборові збори запрошуємо всіх патріотів від 10 до 18 років, тих, хто хоче всебічно розвинути свої здібності та приєднатися до великої родини Легіону Північ.

Вся детальна інформація про табір, фото та відео з життя його учасників, оголошення про наступні табірні збори у соцмережах на сторінках Легіон Північ та Вогонь Відродження.

 

 

 

 

 

 

 

 

Володимир Брюховецький,

інструктор табору,

голова ГО «Бахмацька   районна спілка учасників АТО».

Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій

Тетяні Станіславівні
Іващенко
на 16-­річчя

Свою милу іменницю ми щиро вітаємо, чарівною квіточкою квітнути бажаємо. Щоб була здорова, гарна та щаслива, ніжна, як те сонечко, як квітка – вродлива. Життя хай дарує радість та надію і здійсняться найкращі заповітні мрії. Від душі тебе ми всі вітаємо, цілуємо і ніжно обіймаємо.
Тато, дідусь Коля, бабуся Ніна,
тьотя Наташа і братик Максим.
с.Курінь.

Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^