» У Григорівській територіальній громаді
Інформація до новини
  • Переглядів: 696
  • Автор: admin
  • Дата: 14-07-2017, 11:27
14-07-2017, 11:27

У Григорівській територіальній громаді

Депутати прийняли рішення про звільнення сільського голови

7 липня секретар Григорівської сільської ради Олена Тупа скликала позачергову сесію. На порядок денний сесії було внесено питання про дострокове припинення повноважень Григорівського сільського голови Михайла Горбаченка згідно з поданою ним заявою у зв’язку з виходом на пенсію.

Після тривалого й напруженого обговорення депутати заяву сільського голови задовольнили. Самого ж Михайла Горбаченка на сесії не було, оскільки він перебуває у відпустці (а на час проведення позачергової сесії перебував на лікарняному), тому згідно з рішенням сесії день виходу його на роботу вважати днем звільнення.

У роботі позачергової сесії Григорівської сільської ради брали участь голова районної ради Віктор Міщук, депутат обласної ради Олег Калиняк, депутати районної ради Володимир Брюховецький та Денис Сергієнко, представники райдержадміністрації, активісти громади, настоятель Свято­Успенської парафії Чернігівської єпархії ієрей Володимир Павлина, засоби масової інформації.

А вже після сесії в присутності депутатів Григорівської сільської ради визначились із датою проведення сільського сходу.

Отже, 12 липня, на свято Петра і Павла, григорівчани збируться, щоб розставити всі крапки над і – до якої єпархії належатиме новозбудована церква. За словами ж сільських депутатів та місцевих активістів після проведеного опитування більшість перевагу віддають Українській православній церкві Київського патріархату.

 

 

Доленосна подія

І ось на свято святих всехвальних апостолів Петра і Павла григорівська релігійна громада одноголосно прийняла рішення про перехід з юрисдикції УПЦ МП до УПЦ КП, тобто стати громадою Київського патріархату. За Українську православну церкву Київського патріархату на зборах висловились 135 чоловік, а ініціативна група повідомила, що зібрано вже більше двохсот підписів прихильників Київського патріархату. Тож згодом у храмі Архістратига Михаіла молитва – слово Боже, звучатиме українською мовою.

Привітали релігійну громаду з цією важливою, доленосною подією голова районної ради Віктор Міщук, голова райдержадміністрації Тетяна Неділько, депутат обласної ради Олег Калиняк, засновник ТОВ «Агрофірма ім.Шевченка» Андрій Іваненко.

­Після завершення всіх необхідних робіт, церква буде подарована Григорівській громаді,­ запевнив Андрій Петрович. Йому подякували щирими оплесками.

Прихожан вітали настоятель Свято­Успенської парафії УПЦ КП ієрей Володимир Павлина та настоятель Свято­Покровської парафії м.Батурина благочинний Бахмацького благочиння УПЦ КП митрофорний протоієрей Роман Кривко.

 

 

 

 

 

 

Тамара Силка.

Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: golospris2017@ukr.net, golospris@i.ua
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^