» Зустріч із незабутньою юністю
Інформація до новини
  • Переглядів: 383
  • Автор: admin
  • Дата: 28-07-2017, 09:39
28-07-2017, 09:39

Зустріч із незабутньою юністю


Навіть не віриться, що промайнуло вже 15 років з того часу, як у 2002 році після випускного вечора розійшлися різними життєвими стежками 13 випускників Бахмацької ЗОШ І­ІІ ст.№3. А нещодавно у стінах рідної школи на зустріч із однокласниками зібралися Оксана Бридка, Олександр Ненаженко, Тетяна Воронченко, Сергій Стойчев, Сергій Кеда, Анна Шиш, Юлія Гришко та Наталія Кеда. Інші ж, на жаль, з різних причин прибути не змогли. Щиро раділи зустрічі та спілкуванню, згадували шкільні роки разом із першою вчителькою Лідією Олександрівною Івановою.
Побачення з однокласниками завжди повертають колишніх учнів у незабутні роки юності, в спогади, які зберігаються у пам’яті кожного. І скільки б не промайнуло літ, мить зустрічі завжди прекрасна і хвилююча. Особлива і незабутня вона і для нас, вчителів. Адже за роки навчання діти і ми, педагоги, стали єдиною шкільною родиною, разом сумували і раділи, пізнавали нове, мріяли про майбутнє, інколи бешкетували, але все ж прагнули бути найкращими. Зустрівшись, переконалися, що всі ми маємо багато спільного. Того вечора було чимало жартів, спогадів. Колишні однокласники найбільше говорили про те, що їх єднало в дитячі та юнацькі роки: дружба, смішні історії й пригоди, цікаві випадки на уроках, ровесники, вчителі. А я милувалася такими вже дорослими своїми дітьми і думала, що недарма ними пишаюся, хоч кожен із них проклав свою стежину в житті, має свою долю, але головне ­ що всі вони стали гарними людьми!
Віриться, що через роки всі тринадцять випускників зберуться на зустріч однокласників. А на заваді їм не стануть ні далекі дороги, ні примхи погоди, ні буденні справи. Головне, щоб було бажання побачитися та зустрітися із незабутнім дитинством та юністю.
Інна Іванько,  класний керівник.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^