» Громадська приймальня в Стрільниках
Інформація до новини
  • Переглядів: 857
  • Автор: admin
  • Дата: 28-08-2015, 14:22
28-08-2015, 14:22

Громадська приймальня в Стрільниках

25 серпня відбулася виїзна приймальня голови райдержадміністрації Віктора Міщука в Стрільницькій територіальній громаді. В ході візиту очільник району ознайомився з роботою об’єктів соціальної сфери села.


Виступаючи перед громадою, Віктор Міщук привітав стрільничан з Днем Прапора України та Днем Незалежності, що відзначали напередодні. Голова райдержадміністрації охарактеризував основні напрямки соціально­економічного розвитку району. Особливий наголос було зроблено на необхідності налагодження партнерських взаємовідносин між органами місцевого самоврядування та орендарями земель сільської ради. Також йшлося про ініціативність самих громад, адже саме від їх злагоджених дій залежить самодостатність і процвітання адміністративної одиниці та добробут її мешканців. Гарним прикладом цього є робота Стрільницької сільської ради. Та, зокрема, сільського голови Бориса Іващенка, який старанно працює заради добробуту громади.

У рамках заходу голова райдержадміністрації з метою вивчення та вирішення проблем соціально­економічного розвитку територіальної громади, детально обговоривши всі нагальні питання із сільським головою, оглянув об’єкти соціальної сфери села: ФАП, школу, дитячий садок та поспілкувався з керівниками цих установ. В першу чергу Віктор Федорович відвідав приміщення ФАПу, яке знаходиться в аварійному стані. Для Стрільницької громади це питання вже не один рік є гострою проблемою. Сільський голова висловив свої пропозиції щодо перенесення медичного закладу в іншу будівлю. Керівник району оглянув запропоноване приміщення, схвалив такий варіант та зазначив, що це питання потребує термінового вирішення. Відвідавши днз «Чебурашка», голова райдержадміністрації поспілкувався із працівниками закладу, поцікавився забезпеченням продуктами харчування дітей та наголосив на необхідності дотримання санітарних норм. Посадовці визначали можливі варіанти альтернативного опалення приміщення дошкільного закладу. Під час перебування в Стрільницькій ЗОШ I­III ст. Віктор Федорович оглянув приміщення школи, ознайомився зі станом готовності школи до початку навчально­виховного процесу, поспілкувався із педагогічним колективом та обговорив наболілі питання. Зокрема, як зазначила директор школи Наталія Герасько, актуальною проблемою залишається відсутність внутрішнього туалету та заміна вікон.

­ Вирішення проблем освіти є одним із пріоритетних завдань районної влади. Без уваги не залишається жоден навчальний заклад району, і в кожному із них необхідно створити сучасні умови для здобуття якісної освіти. Я зроблю все можливе, щоб найближчим часом допомогти місцевій громаді вирішити ці питання, ­ зазначив Віктор Міщук. Очільник району позитивно оцінив роботу школи, з приємністю відзначив відремонтовані й оснащені кімнати для навчання і виховання.

Наталія Корень.

Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^