» Герої поруч
Інформація до новини
  • Переглядів: 524
  • Автор: admin
  • Дата: 28-07-2017, 09:48
28-07-2017, 09:48

Герої поруч


На сході України війна змінила життя мільйонів людей. Ще зовсім недавно ми навіть не могли уявити, що у ХХІ столітті в Україні з’явиться зона АТО, зруйновані міста і скалічені долі. На сьогодні усе це залишається звичною реальністю.
Та порятунком для нашої країни у ці важкі часи стали воїни­герої, що захищають свою Батьківщину. Одним з таких відважних захисників є наш земляк, житель міста Бахмач Максим Малашта. Під час чергової хвилі мобілізації у 2013 році, він отримав повістку з райвійськкомату. Не роздумуючи, молодий чоловік поїхав захищати свою землю, щоб майбутнє покоління змогло жити в мирі та злагоді. Розподілили Максима Олександровича у першу танкову бригаду, виконував обов’язки номера обслуги на самохідній гаубиці. Одразу ж після цього його закинуло в самий вир бойових дій. Сутичок з ворогами було безліч, але дякувати Богу обійшлося без поранень. Допомагала підтримка волонтерів та бойовий дух українського солдата. Весь час відбувалися обстріли, та найважче – довелося засинати під постріли, а вдома його чекали дружина та двоє синів.
– Взагалі, така розлука з домівкою змушує задуматись, як сильно ти любиш своїх рідних, свою землю, Батьківщину, задля якої ти йдеш перемагати, ­ говорить Максим Малашта.
Слухаючи або читаючи новини ми переконуємося в тому, що герої, дійсно, поруч, потрібно лише навчитися помічати їхні вчинки, не бути байдужими, а вдячними, що є ті, хто ризикує власним життям заради нас. Тож слава Героям, що борються за свободу і незалежність нашої Батьківщини!
Станіслав Гордієнко, 
студент Прилуцького  гуманітарно­ педагогічного коледжу ім.І.Я.Франка.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^