» Із жита й волошок наш прапор ясний
Інформація до новини
  • Переглядів: 1 187
  • Автор: admin
  • Дата: 28-08-2015, 14:28
28-08-2015, 14:28

Із жита й волошок наш прапор ясний

Цього року Україна святкувала 24 річницю незалежності, до якої довгим жертовним шляхом йшло не одне покоління українців. Та боротьба за незалежність нашої держави триває і донині. Тож святкування двох визначних державних свят – Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності набуло особливого змісту, перетворившись із офіційних дат в найбільші головні свята країни.

З нагоди Дня Державного Прапора 23 серпня під синьо­жовтими стягами перед будівлею райдержадміністрації зібралися бахмачани, щоб взяти участь в урочистій церемонії підняття Державного Прапора України. Учасники заходу пройшли до площі Героїв Майдану, де вшанували пам’ять загиблих борців за незалежність, які віддали власне життя заради свободи української нації і держави, хвилиною мовчання та поклали живі квіти.

Почесне право внести Державний Прапор було надано старшокласникам загальноосвітніх навчальних закладів, його підняти ­ одинадцятикласниці Бахмацької гімназії Тетяні Ільченко та учню 10 класу Бахмацької ЗОШ №5 Ярославу Бур’яну. Під час спільного виконання державного Гімну України прапор було піднято високо вгору, де він замайорів як символ всеперемагаючого українського духу. Велично та гордо розвівався наш стяг ­ оберіг рідної України.

З визначними державними святами присутніх привітав голова райдержадміністрації Віктор Міщук, голова районної ради Іван Желіхівський, Бахмацький міський голова Павло Шимко та помічник народного депутата України Валерія Давиденка Володимир Мельник, який зачитав вітального листа від народного депутата.

Виступаючі бажали землякам національної єдності, незламної відваги та щирого патріотизму у відстоюванні інтересів українського народу і захисті незалежності нашої держави, висловлювали сподівання, що свято незалежності принесе усім нам мир та злагоду, впевненість у власних силах і нові звершення на благо своєї родини, Бахмаччини і України.

За доброю традицією на урочистостях керівники району вручили паспорти громадянина України 10 юним бахмачанам: Владиславу Марченку, Андрію Василенку, Альоні Осипчук, Павлу Тузу, Анні Лагно, Владиславу Шульгану, Руслані Логвиненко, Дмитру Доненку, Ярині Ладись, Альоні Рак. Молоді громадяни незалежної України разом із паспортами отримали подарунки від райдержадміністрації і районної ради, депутата Верховної Ради Валерія Давиденка.

Чудовою концертною програмою порадували працівники районного Будинку культури, учасники танцювального колективу «Сяйво» ЗОШ №5, хор ветеранів м. Бахмача. Святкову програму, присвячену 24 річниці незалежності України, працівники районного Будинку культури також представили 24 серпня у міському парку культури та відпочинку.

Цього ж дня з нагоди Дня незалежності України голова районної державної адміністрації Віктор Міщук, голова районної ради Іван Желіхівський, Батуринський міський голова Леонід Душа, Бахмацький міський голова Павло Шимко, генеральний директор НІКЗ «Гетьманська столиця» Наталія Реброва , працівники заповідника поклали квіти до пам’ятного знаку жертвам Батуринської трагедії 1708 року та хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих борців за незалежність нашої держави.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Наталія Корень.

 
 
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^