» До роботи з душею
Інформація до новини
  • Переглядів: 261
  • Автор: admin
  • Дата: 11-08-2017, 11:29
11-08-2017, 11:29

До роботи з душею


У другу неділю серпня своє професійне свято відзначають працівники ветеринарної медицини. Ветеринарно­санітарний контроль, захист споживачів від занесення інфекційних хвороб, турбота про здоров’я тварин – це ті завдання, які стоять перед фахівцями ветеринарної галузі. Без їхнього професіоналізму та допомоги не змогли б радувати своїх господарів наші чотирилапі друзі.
Близько тридцяти років Наталія Петрівна Сахно присвятила роботі у ветеринарній медицині. За цей час жінка жодного разу не пошкодувала, що обрала спеціальність ветеринарного фельдшера. Робота їй подобається та приносить задоволення.
Дитинство та юність Наталії Сахно пройшли у м.Бахмачі. Родина проживала неподалік ветлікарні. Тож дівчинка часто спостерігала за тваринами, яким ветлікарі надавали допомогу. Дідусь Наталії Павло Шатан трудився у ветлікарні конюхом. Знаючи, що внучка любить тварин, неодноразово брав її з собою на роботу.
­ Яка ж то була радість покататися на возі, запряженому кіньми, наблизитися до тварин та почухати їх за вушком, ­ згадує жінка.
Все це вплинуло на вибір професійної стежини. Наталія Петрівна добре навчалася у школі. Після закінчення ЗОШ №4 не вагаючись вирішила вступити до Козелецького ветеринарного технікуму на спеціальність ветеринарний фельдшер. Наука давалася легко. Хоча студентка й розуміла, що робота ця не з легких, але впевнено йшла до своєї мети.
На Бахмаччину Наталія Петрівна повернулася вже дипломованим спеціалістом, сповнена енергії та оптимізму відразу
приступила до виконання обов’язків лікаря­епізоотолога при Бахмацькій дільничній ветлікарні. З роками набиралась досвіду. З вдячністю та повагою згадує вона своїх старших колег, які допомагали і словом, і ділом. Серед них – Валерій Ізраілович Левітін, Ігор Миколайович Федченко, Микола Віталійович Байло, Микола Олександрович Сіняков.
В обов’язки Наталії Петрівни входить проведення протиепізоотичних заходів, зокрема, це профілактичні щеплення, обстеження і діагностичні дослідження тварин у сільгосппідприємствах району.
У своїй практиці жінці часто доводиться лікувати домашніх улюбленців – собак, котів, кіз, корів, птицю. Вона нікому не відмовляє, завжди намагається допомогти подолати хворобу чотирилапому пацієнту. На виклики виїжджає за будь­якої погоди і в будь­який час.
­ Одного разу довелося лікувати собаку породи московська сторожова. Вона була квола, налякана, але коли я робила їй уколи, вона не пручалася, а лише, скавуліла. Через деякий час собаці стало краще і вона, ніби в знак вдячності, стала лащитися до мене, ­ розповідає Наталія Петрівна.
Отже тварини інколи можуть поводитися краще за людей. Вони відчувають доброту навіть на відстані. У тому, що Наталію Пет­рівну розуміють і обожнюють тварини переконалася особисто. На подвір’ї районної державної лікарні ветеринарної медицини мешкає собака Дік, якого байдужі господарі вигнали з дому. Собака добрий і розумний, але, на жаль, втратив зір. Цей чорний чотирилапий красень відразу впізнав жінку і, ніби вірний друг, розмістився поруч.
­Це наш улюбленець, ми всі його підгодовуємо, але повернути зір безсилі, ­ погладжуючи собаку, говорить жінка.
Цінують та поважають Наталію Сахно керівництво та колеги. За час роботи вона має певні відзнаки та нагороди. Тож щирі вітання Наталії Петрівні та всім працівникам ветеринарної медицини з нагоди професійного свята. Хай усе добре, зроблене з душею і натхненням повертається до вас сторицею.
Світлана Кириленко.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Дорогій внучці і племінниці

Катеринці ГУБАР
на 5 рочків

Ми тебе дуже любимо і бажаємо: хай несуть білочки гостинці у вишиваній торбинці, подарунків так багато, бо в Катрусі нині свято. Десь у лісі серед трав зайчик квіточок нарвав. Цілу ніч ішов він пішки, аж втомились в нього ніжки. У двері лапкою шкребе: «З днем народження, Катрусю, тебе».
Дідусь, бабуся, дядя Саша.
м. Бахмач.

Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^