» Школа єднає покоління
Інформація до новини
  • Переглядів: 602
  • Автор: admin
  • Дата: 28-08-2015, 14:30
28-08-2015, 14:30

Школа єднає поколінняСвято першого дзвоника – це визначна подія, що єднає покоління. Адже скільки б не минуло років, з ностальгією і найтеплішими почуттями згадується знайомий з дитинства запах осінніх квітів, зібраних в духмяний букет для першої вчительки. Приємні клопоти щодо купівлі шкільного приладдя і обновок до першого вересня. Та лине крізь роки малиновий передзвін шкільного дзвоника, який вперше запрошував до Країни знань.

 

Цьогоріч на Бахмаччині перший дзвоник, за попередньою інформацією, наданою відділом освіти райдержадміністрації, пролунає для 450 першокласників. Серед майбутніх учнів, що тримаючись за руки батьків, зроблять свій перший крок на великому шляху знань: Вероніка Єкименко, Назар Скребець, Валерія Романенко, Денис Панчук, Владислава Книга. Загалом у цьому навчальному році за парти сядуть орієнтовно 3835 учнів, з них 277 одинадцятикласників.

 

Вітаємо всіх учнів з Днем знань! Нехай цьогорічний Першовересень буде сонячним і несе добрий настрій в кожну школу, в кожну родину. Світ знань відкритий перед вами, дорогі школярі, тож в добру путь! 


 

Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій

Даринці Василенко
на 10 рочків

Щоб ти була завжди щаслива, добро пізнала у житті. І щоб сміялися до тебе із неба зорі золоті. Щоб гріло сонечко ласкаво. Щоб Бог тебе в опіці мав. І Ангел твій охоронець з плеча твого щоб не злітав. Ми дякуєм Богу, що ти у нас є, хай силу і радість тобі він дає.
Мама, бабуся.

Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^