» Національний День ферми у Пісках
Інформація до новини
  • Переглядів: 522
  • Автор: admin
  • Дата: 23-08-2017, 17:03
23-08-2017, 17:03

Національний День ферми у Пісках

22 серпня на базі ПСП «Пісківське» відбулася унікальна подія у галузі тваринництва – Національний День ферми.
Недарма перший семінар Асоціації виробників молока, організатором якого виступили Асоціація виробників молока України (АВМ), Всеукраїнська аграрна рада та консалтингова компанія «Дикун», був проведений саме у господарстві, яке очолює Валерій Колоша. Адже, як зазначив Андрій Дикун, голова ГС «Всеукраїнська аграрна рада», Валерій Петрович один із перших підтримав Асоціацію виробників молока і займає вагоме місце у молочній галузі нашої країни.
Цей день – Національний День ферми, став справжнім святом для всіх аграріїв, тваринників, молоковиробників, яких об’єднує спільна справа та інтереси.
Організатори зібрали разом найкращих експертів України та Європи, котрі ділилися своїм досвідом та передовими технологіями.
ПСП «Пісківське» ­ одне з господарств засновників Асоціації виробників молока, яскравий приклад динамічного розвитку, різноманітного виробництва та впровадження новітніх технологій.
Загальне поголів’я господарства налічує 3170 голів ВРХ, з нього дійне стадо становить 1000 голів. Середній надій молока на корову на рік становить 9400 кг.
Аби перейняти досвід своїх колег, поділитися досвідом впровадження прогресивних технологій у молочній галузі, на захід прибуло понад 400 учасників із різних куточків України.
На гостинній пісківській землі їх щиро вітали директор ПСП «Пісківське» Валерій Колоша, голова районної державної
адміністрації Тетяна Неділько, голова Всеукраїнської аграрної ради Андрій Дикун.
Після урочистого відкриття Національного Дня ферми розпочалася лекційна частина заходу. Присутні отримали чимало важливої та корисної інформації щодо галузі молоковиробництва. Було надано інформацію про техніку для заготівлі кормів, про переваги використання силосу, про новітню техніку для заготівлі та роздавання якісних кормів, про особливості комбікормового виробництва для молочних підприємств, про годівлю та догляд за ВРХ, про підбір бугая­плідника для стада тощо.
А після завершення теоретичної частини учасники заходу спостерігали за парадом корів голштинської породи та вражаючим кінно­трюковим шоу.
Далі учасники Національного Дня ферми побували на полі, де експерти продемонстрували роботу сільгосптехніки зі збору кукурудзи та люцерни. Відвідали ферму, де гостей ознайомили із методикою правильного закладання силосу, заготівлі сінажу. Гості пройшли усіма блоками МТФ. Показали також сироварню, сучасне доїльне обладнання, стайню та піролізний котел.

Інна Мозгова.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^