» Відкрито пам’ятник Герою
Інформація до новини
  • Переглядів: 232
  • Автор: admin
  • Дата: 1-09-2017, 14:11
1-09-2017, 14:11

Відкрито пам’ятник Герою

Восени минулого року за ініціативи побратимів Сергія Кошмала на вулиці, яка нині носить його ім’я, біля будинку бабусі Катерини Леонтіївни, де він жив у свої шкільні роки, відкрито меморіальну дошку. Таку ж меморіальну дошку відкрито і на фасаді Бахмацької ЗОШ І­ІІІ ст. №5, де навчався Сергій з 3 по 11 клас.
Нині на місці вічного спочинку Героя у селі Халимонове постав пам’ятник. Право його відкрити було надано Халимонівському сільському голові Олександру Євтушенку та брату Сергія Кошмала Андрію. Вшанували світлу пам’ять Героя голова районної ради Віктор Міщук, заступник голови районної державної адміністрації Галина Рибальченко, Бахмацький міський голова Павло Шимко, помічник народного депутата України Валерія Давиденка Володимир Мельник, побратими, рідні, мешканці громади. Співчуття висловили рідним Сергія, а особливо бабусі Катерині Леонтіївні, яка виховувала внука. Присутні помолилися за упокій душі Сергія Кошмала та поклали квіти до пам’ятника.
Халимонівський сільський голова Олександр Євтушенко слова вдячності висловив на адресу народного депутата України Валерія Давиденка та директора СТОВ «Надія» Володимира Романенка, які посприяли у виготовленні та встановленні пам’ятника.
Інна Мозгова.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Яні Дворнік

Яні ДВОРНІК
на 18­річчя,
яке вона святкуватиме

18 жовтня
Мила імениннице, вітаємо тебе з днем народження. Радість наша, бажаємо тобі світитися від щастя і опромінювати цей світ своєю красою, насолоджуватися кожною миттю свого життя і зберігати в пам’яті всі добрі моменти. Нехай везіння і удача стануть твоїми друзями в справах, нехай любов і радість будуть вірними супутниками в житті.
Дідусь Коля, бабуся Наташа, дядя Саша, тьотя Свєта.

Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^