» Добрий день, Країно Знань!
Інформація до новини
  • Переглядів: 207
  • Автор: admin
  • Дата: 1-09-2017, 14:54
1-09-2017, 14:54

Добрий день, Країно Знань!

Поміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій у всіх особливо урочистий і радісний. Кожне місто і село вранці цього дня дихає хвилюванням і радістю, розквітає дитячими посмішками. Цей день ­ 1 Вересня. Кожна шкільна родина цього дня приймає в свої обійми першокласників – радісних, красивих та схвильованих.
У новому 2017­2018 навчальному році за шкільні парти сіло орієнтовно 3513 учнів Бахмаччини, з них 1555 ­ у сільській місцевості.
Поповнили ряди школярів та гордо називають себе учнями загальноосвітніх навчальних закладів 360 першокласників, з них 157 здобуватимуть знання у сільських загальноосвітніх навчальних закладах. Нині гордо говорять: «Я першокласник» ­ Аня Білан, Єгор Борщ, Настя Стойчева, Юля Корень, Аня Панченко, Ваня Примак та Аня Курдило. Для 501 майбутнього випускника, що навчатимуться в школі останній рік, це відповідальна пора наполегливої праці.
Тож нехай справдяться всі очікування і сподівання школярів, адже попереду у них відповідальна пора здобуття нових знань, час цікавих відкриттів і знайомств, подорожей по чудовій Країні Знань.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Яні Дворнік

Яні ДВОРНІК
на 18­річчя,
яке вона святкуватиме

18 жовтня
Мила імениннице, вітаємо тебе з днем народження. Радість наша, бажаємо тобі світитися від щастя і опромінювати цей світ своєю красою, насолоджуватися кожною миттю свого життя і зберігати в пам’яті всі добрі моменти. Нехай везіння і удача стануть твоїми друзями в справах, нехай любов і радість будуть вірними супутниками в житті.
Дідусь Коля, бабуся Наташа, дядя Саша, тьотя Свєта.

Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^