» Нагороди для спортсменів
Інформація до новини
  • Переглядів: 382
  • Автор: admin
  • Дата: 15-09-2017, 10:24
15-09-2017, 10:24

Нагороди для спортсменів

Гордістю Бахмаччини є команда легкоатлетів Бахмацького району, яка цього року виборола перше загальнокомандне місце у чемпіонаті області з легкої атлетики. В особистому заліку наша команда зайняла сім перших місць, три других та одне третє місце. Команду чемпіонів та призерів підготував тренер­викладач Батуринського відділення ДЮСШ Георгій Небощицький.
Вихованці Бахмацької ДЮСШ «Колос» тренерів­викладачів Юрія Соломського та Вікторії Сипливої приймали участь у обласних змаганнях з легкої атлетики під девізом «Хто ти, майбутній Олімпієць?», де посіли ІІІ місце.
Маємо значні здобутки і у футболі. Зокрема, команда юнаків ДЮСШ 2006 р.н. старшого тренера­викладача Володимира Стецюка, здобула перемогу у фінальних обласних змаганнях з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч» та стала бронзовим призером Всеукраїнського турніру з футболу в місті Суми. Вагомі результати мають і учні, яких тренують досвідчені тренери Володимир Марченко та Микола Тищенко.
Окремо необхідно відзначити магістра спорту, котрий має 1­й спортивний розряд з таїландського боксу, тренера­викладача ІІ категорії, який за три роки існування відділення по боксу домігся вагомих результатів, ­ Атанаса Халачева. Його вихованець на чемпіонаті України з боксу в місті Харків зайняв п’яте місце. Також у Чемпіонаті області з боксу, який проходив у місті Чернігів, його вихованці зайняли призові місця, а саме: Іванов Артур, Мироненко Ярослав – І місце, Петрик Роман – ІІ місце, Дмитренко Дмитро, Хоменко Радислав – ІІІ місце. Трьох наших боксерів попередньо було включено до складу збірної Чернігівської області з боксу.
Примножує спортивну скарбницю слави і команда "Олімпійське лелеченя" Ігоря Татаренка, яка була неодноразовим переможцем районного етапу змагань та займає достойні місця в області. Також спортивна сім’я Василенків з міста Бахмач виборола призове срібло в обласному етапі Всеукраїнських змагань «Мама, тато, я – спортивна сім’я».
Спортсмени – орієнтувальники збірної команди Бахмацького району в чемпіонаті України зі спортивного орієнтування на лижах здобули 15 нагород (8 золотих, 5 срібних та 2 бронзові медалі), що дозволило посісти 7 місце у загальнокомандному заліку серед 17 команд з 10 областей України.
У районі діє ветеранський фізкультурно – оздоровчий рух. Футбольна команда «Ветеран» є активним учасником усіх змагань з відповідного виду спорту.
За сумлінну працю, особистий внесок у виховання здорового підростаючого покоління та з нагоди Дня фізичної культури і спорту України голова райдержадміністрації Тетяна Неділько та заступник голови районної ради Анатолій Бондар Почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради нагородили директора ДЮСШ відділу освіти райдержадміністрації Віктора Сипливого, директора ДЮСШ «Колос» Петра Черненького.
Подяки голови райдержадміністрації та голови районної ради оголошено тренеру ДЮСШ «Колос» Юрію Соломському, тренеру ДЮСШ відділу освіти райдержадміністрації Володимиру Марченку.
Почесні грамоти сектору сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації отримали тренери­викладачі дитячо­юнацьких спортивних шкіл Іван Малашенко, Микола Тищенко, Руслан Шарій, Вікторія Сиплива, Ігор Татаренко, Микола Любич, Ігор Пікель, директор ФСТ «Колос» Микола Мицик.
Бахмацький міський голова Павло Шимко почесні відзнаки вручив учителю фізичної культури Бахмацької ЗОШ №1 Сергію Рябенку, тренеру­викладачу з боксу ДЮСШ «Колос» Атанасу Халачеву, старшому тренеру­викладачу ДЮСШ відділу освіти райдержадміністрації Володимиру Стецюку.
Спілкуючись із тренерами­викладачами, голова райдержадміністрації підтримала ініціативу щодо проведення масштабного урочистого заходу, аби відзначити кращих спортсменів та заохотити молодь до занять фізичною культурою. Адже за всіх часів саме здорові духом і тілом люди складають опору суспільства, оскільки спорт дає не лише здоров’я, а й загартовує характер і волю.
Тетяна Миколаївна також повідомила, що районне керівництво турбується про покращення умов для дітей, які займаються спортом. Зокрема, оголошено тендер на проведення ремонтних робіт приміщення ФОКу, яке нині перебуває у незадовільному стані. Тож першочергово заплановано здійснити ремонт даху будівлі.

Світлана Кириленко.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій

Даринці Василенко
на 10 рочків

Щоб ти була завжди щаслива, добро пізнала у житті. І щоб сміялися до тебе із неба зорі золоті. Щоб гріло сонечко ласкаво. Щоб Бог тебе в опіці мав. І Ангел твій охоронець з плеча твого щоб не злітав. Ми дякуєм Богу, що ти у нас є, хай силу і радість тобі він дає.
Мама, бабуся.

Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^