» Львівське сміття дісталося й нашого району
Інформація до новини
  • Переглядів: 623
  • Автор: admin
  • Дата: 15-09-2017, 10:29
15-09-2017, 10:29

Львівське сміття дісталося й нашого району

Повідомлення про те, що львівське сміття «подорожує» Україною часто чуємо із засобів масової інформації. А цього разу його нишком завезли на територію нашого району й висипали на майданчику колишнього аеродрому, розташованого в межах Гайворонської територіальної громади. Про цей ганебний факт стало відомо редакції нашої районної газети. Прокоментувати ситуацію ми звернулися до голови райдержадміністрації Тетяни Неділько. ­Так, дійсно, за повідомленням Гайворонського сільського голови Валентина Бойка, в ніч з 2 на 3 вересня виявлено значну кількість побутового сміття на території колишнього аеродрому. Що сміття львівське, підтверджують знайдені там чеки про оплату товарів у тамтешніх магазинах.
­Тетяно Миколаївно, яка ж подальша доля цього сміття? ­З цього приводу скажу наступне. У нас у районі діє районна комісія з питань поводження з безхазяйними відходами. Мною було дане доручення комісії виїхати на місце та ґрунтовно вивчити це питання. Було прийнято рішення про термінову ліквідацію стихійного сміттєзвалища. Наразі проблема вирішена. Завдяки швидкому реагуванню керівника Гайворонської громади Валентина Бойка, сприяння Бахмацького міського голови Павла Шимка, керівників ТОВ «СП «Агродім», ТОВ «Бахмач­Агро», ФГ «Зернівка», які надали транспортні засоби, вдалося ліквідувати стихійне сміттє­звалище.
­А чи немає побоювань, що ситуація може повторитись?­Все робимо для того, щоб нічого подібного не сталося. Повідомлення про те, що на території району виявлене так зване львівське сміття, направлено до правоохоронних органів. Даний факт зареєстрований у журналі Єдиного обліку Бахмацького відділу поліції та проводиться перевірка з метою встановлення осіб, причетних до цього правопорушення. Також поліцією здійснюються заходи з метою встановлення та перевірки автомобілів із західних регіонів, які пересуваються територією району.
Користуючись нагодою, звертаюся до всіх небайдужих мешканців району з проханням своєчасно реагувати в разі появи підозрілих вантажівок на території Бахмаччини і повідомляти Бахмацький відділ поліції та районну державну адміністрацію.

Спілкувалась Тамара Силка.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: golospris2017@ukr.net, golospris@i.ua
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^