» Стань у ряди олімпійців
Інформація до новини
  • Переглядів: 290
  • Автор: admin
  • Дата: 21-09-2017, 14:26
21-09-2017, 14:26

Стань у ряди олімпійців

Надзвичайно важливого значення у вихованні сучасної молоді набуває популяризація здорового способу життя, дружби і взаємоповаги. Така гуманістична місія покладається сьогодні на спорт та уроки фізичної культури. У рамках Олімпійського тижня, який пройшов з 11 по 15 вересня, у Митченківському НВК учителі фізичної культури Наумчик С.І., Рибець О.В., Олефіренко Я.М. провели між класами спортивні та рухливі ігри, розповіли про історію Олімпійських ігор, які покликані втілювати в життя ідеї мирного співіснування держав і народів. Учні познайомилися з походженням і значенням олімпійської символіки, здійснили віртуальну подорож у відомі олімпійські столиці. Цікаву та змістовну презентацію підготували десятикласники про знаменитих українських чемпіонів: Оксану Баюл, Ірині Мерлені, сестер Семеренко, Яну Клочкову. Танцювальний колектив учнів 5­6 класів подарував танок грецького походження «Сіртакі», сформувавши Олімпійську символіку: кільця та вогонь.


Як підсумок тижня, був проведений Олімпійський урок під гаслом «Стань у ряди олімпійців». У гості до навчального закладу завітали Олександр Васильович Заїка – тренер – викладач, володар Кубку України з літнього багатоборства, кандидат у майстри спорту; Микола Дмитрович Журавель – випускник нашої школи, тренер – викладач, кандидат у майстри спорту, багаторазовий призер Чемпіонатів України із спортивного орієнтування на лижах. Разом з ним прибули і його вихованці, наші земляки ­ учень Красненського НВК Максим Трубенок – срібний призер чемпіонату України із спортивного орієнтування на лижах та учень Батуринської ЗОШ І­ІІІ ст. Іван Ровний. Іван Ровний – член національної збірної України серед юніорів із спортивного орієнтування на лижах показав майстер – клас їзди на лижероллєрах, Олександр Васильович Заїка – встановлення намету, подолання смуги перешкод, організації активного відпочинку. Атмосфера була неперевершеною, активні учні викликали радість у досвідчених чемпіонів. Усі учасники подолали 1000м легкоатлетичний забіг, де призерами були учителі школи, які своїм прикладом намагалися заохотити якомога більше дітей до занять фізичною культурою і спортом. Проведений захід засвідчує розуміння вчителями важливості свого завдання – виховувати молодь у дусі патріотизму, поширювати олімпійські цінності дружби, майстерності і поваги в усьому світі. І хто знає, можливо, саме у когось із учасників заходу попереду буде ще не одна олімпійська перемога…

Світлана Наумчик,
директор НВК.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій

Даринці Василенко
на 10 рочків

Щоб ти була завжди щаслива, добро пізнала у житті. І щоб сміялися до тебе із неба зорі золоті. Щоб гріло сонечко ласкаво. Щоб Бог тебе в опіці мав. І Ангел твій охоронець з плеча твого щоб не злітав. Ми дякуєм Богу, що ти у нас є, хай силу і радість тобі він дає.
Мама, бабуся.

Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^