» Осінній ярмарок у Курінському НВК
Інформація до новини
  • Переглядів: 382
  • Автор: admin
  • Дата: 21-09-2017, 14:39
21-09-2017, 14:39

Осінній ярмарок у Курінському НВК

Кожен клас пропонував власні продукти, асортимент яких просто вражав. Нині вже не обійдешся пиріжками та пампушками. Сучасні діти намагались проявити креативність у приготуванні тортів, бургерів, хот­догів, чизбургерів та іншого. Вбрані в яскраві вишиванки хлопчики та дівчатка жваво торгували та гроші до скриньки складали.
Великим попитом користувалась домашня випічка. Кожен зміг придбати щось собі до смаку. Багатий, як щедра осінь, шкільний ярмарок вабив не лише учнів, батьків і вчителів, а й мешканців громади. Присутні оглянули цікаві і смачні експозиції, та придбали витвори кулінарної майстерності.
Старшокласники впевнено ярмаркували самостійно, а учні молодших класів у міцному тандемі з вчителями та батьками. У всіх був гарний настрій та позитивні враження. Особливо із захопленням та цікавістю сприймали свято вихованці початкової ланки, які цьогоріч вперше долучилися до шкільного ярмарку.


Організатори заходу були приємно здивовані такою кількістю покупців. Тож товар швидко розійшовся, а вилучені кошти кожен клас використає на власні потреби. Загалом такий захід гуртує дітей, батьків, вчителів в одну дружну родину, яка є частиною нашої неньки­України.
Світлана Кириленко.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій

Лєрочці РОМАНЕНКО
на 10 рочків

Щоб ти завжди була щаслива, добро пізнала у житті, і щоб сміялися до тебе із неба зорі золоті. Щоб гріло сонечко ласкаво, щоб Бог тебе в опіці мав і Ангел твій хранитель з плеча твого щоб не злітав. Ми дякуємо Богу, що ти у нас є, хай силу й здоров’я тобі він дає.
Дідусь Коля, бабуся Свєта.
м.Бахмач.

Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^